OK
ALEXANDRE.J The Collector Rose Alba parfémovaná voda pro ženy

ALEXANDRE.J The Collector Rose Alba parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Růže zahalena do nejjemnějších tónů broskví v kombinaci se santalovým dřevem vám přinese orientální a smyslnou ženskost.

Alexandre.J3701278600479AJCRA79YJB3000101Růže zahalena do nejjemnějších tónů broskví v kombinaci se santalovým dřevem vám přinese orientální a smyslnou ženskost.
100 ml |Na objednávku
3 150 Kč
Kód: AJCRA79
EAN: 3701278600479

Růže zahalena do nejjemnějších tónů broskví v kombinaci se santalovým dřevem vám přinese orientální a smyslnou ženskost.

Parfémovaná voda Rose Alba Alexandre.J zachycuje ducha této sběratelské kolekce kombinací východních a západních vlivů. Alexandre.J je veden touhou, ponořit se do vzniku a historie růže. Mýtické květiny, jenž je hlavní složkou tohoto parfému. Pro Kleopatru byla právě růže symbolickou květinou řecko-římské civilizace. Použila ji dokonce ke svádění císaře Marcuse Antoniuse. Flakon je zahalen do červené barvy v kombinaci se zlatými prvky. Tato skvostná kombinace barev má připomínat bohaté závěsy v paláci, které zdobí egyptský nositel slunce – brouk.

Sběratelská kolekce The Collector Edition vášnivého designéra Alexandre.J v sobě ukrývá atmosféru Orientu a francouzské barokní architektury.

Hlava: švestka, broskev, bergamot
Srdce: růže, černý pepř
Základ: santalové dřevo, pižmo, vanilka

Francouzská značka niche parfémů Alexandre.J byla založena v roce 2012. Alexandre.J je francouzský designér a umělec. Je také velkým milovníkem historie a cestování. Tyto záliby promítá do svých parfémů vytvořených z těch nejvzácnějších a nejkvalitnějších ingrediencí a z celého světa.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem100 ml
Druh vůněOvocná
UrčeníŽeny
Druh vůněDřevitá | Květinová | Orientální
Značka / VýrobceAlexandre.J