Logo Gellé Fréres

ellé Freéres Royal ParfumerGELLE FRERES,

Královský
Parumér

Jméno GELLE FRERES bude navždy součástí historie krásy.

 

 

Cesta není ničím, pokud není překvapením, že její začátek sahá k Marii Antoinetě a pokračuje až do dnešního dne na Avenue de l´Opéra, pouhých pár kroků od místa kde GELLE FRERES, o století dříve, otevřela svůj první legendární butik.

 

GELLE FRERES,

Parfumér královny 2.0!

Královny se možná změnily, navždy však zůstávají slavnými.
Po éře Versailles a oper, přichází Královny sociálních médií. Tituly a časy šperků jsou pryč, přichází jehlové podpatky a kožené bundy.

Krinolína a hermelín jsou "OUT", džíny a baleríny jsou "IN". Naše moderní královny často létají do Paříže, New Yorku a Šanghaje. Zbožňují Instagram, jsou hvězdami Snapchatu... pro novou generaci Královen je jejich palácem celý svět.

Božská Shiva v práci, přítelkyně a diva doma, žije tisíce životů díky tisícům aplikací a zná tisíce příběhů.
Svůj osud má ve svých rukách, to víme jistě.

Příběh

Příběh Gelle Freres 17741774
Vše začíná u Jeana-Luise Fargeona, oficiálního parfuméra u dvora ve Versailles a Marie Antoinetty, pro kterou se mu daří vytvořit a do lahvičky uložit vůni palácové zahrady.

 

Příběh Gelle Freres 18261826
Jean-Baptiste a Augustin Gellé se v rámci dědictví stávají majiteli Master Perfumer Furgeon a s tím i formulí pro výrobu parfémů a otevírají první parfumerii v Paříži. Zdá se, že to je první ingredience k jejich úspěšnému příběhu!

 

Příběh Gelle Freres 18601860
GELLE FRERES přichází se svým dílem "Pojednání o kosmetice". Pro jaký účel? Chce sdílet tajemství královny o kráse a zpřístupnit je všem ženám.
Přichází "revoluce" krásy...

 

Příběh Gelle Freres 19001900
GELLE FRERES žádá Královny jevišť, jako Mistinguett nebo La Belle Otéro, aby se staly ambasadory značky, která patří k nejdůležitějším v kosmetickém průmyslu.

 

Příběh Gelle Freres 19801980
GELLE FRERES uvádí první řadu čistě přírodní pleťové péče společně s na míru šitými květinovými rituály, prostřednictvím intimního institutu na bulváru Hausmann v centru Paříže.

 

Příběh Gelle Freres 20172017
GELLE FRERES uskutečňuje velkolepý návrat na výsluní v oblasti krásy a otevírá "ultra připojený" butik pro současné, moderní Královny na bulváru l´Opéra.

Květinové znalosti

U GELLE FRERES začínají názvy květin vždy velkými písmeny - stejně jako řada jmen protknutá delikátností příslibů -  a jsou vloženy do sofistikovaných parfémů, pracích prášků a nových mýdel, pomocí vzácných balzámů a esencí.

Zachycení srdce a duše květin
Jazyk květin je složitý. Každá květina má svoji barvu, tvar, texturu, chuť a vůni... Abychom lépe porozuměli dopadu na naše emoce, GELLE FRERES vyvinula postup znalosti o květinách, která překlenuje cosi mezi vědou a poezií, vstupuje tak do role jakéhosi překladatele.

Umění složit kytici
Módní domy jsou poskládány stejně jako kytice květin. Dominantní květina představuje hlavní pocit. Druhá květina slouží k posílení dominance první. Třetí pak plní úlohu ochránců a otevírají cestu směrem k srdci kytice.

Kult inovací
Na počátku padesátých let 19. století obdržela společnost GELLE FRERES ceny z pěti univerzálních výstav, díky inovativnímu procesu, který je známý jako hydro-destilace. Inovativní přístup si značka zachovala do dnešních dní, když její parfémy obsahují mikro-kapsle, které zajišťují co nejvěrnější reprodukci vůní s prodlouženým účinkem.

KRÁLOVNY VŮNÍ OD VEDLE

Parfémy Gellé Fréres

  • Obsahují posilovače dobré nálady
  • Jsou bez alkoholu
  • Vydrží mnohem déle

Probuďte v sobě Královnu i vy!Nevíte si rady s výběrem správného parfému?

Pomůžeme vám vybrat

Spustit průvodce

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.