• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

AYRES

sleva až

-60%
zobrazit slevy
Ayres přírodní kosmetika výprodej

Každý parfémový skvost Alexandre.J rozkrývá širokou řadu olfaktorních nót. Niche vůně jsou vytvořené ze vzácných a noblesních ingrediencí.Pro opravdové milovníky parfémů.

Alexandre.J parfémy

Aromaterapeutická, přírodní tělová kosmetika Ayres s čistými esenciálními oleji přináší do světa krásy dotek Latinské Ameriky. Ayres je esencí vášně.

Ayres Sweet Nostalgie

Vizuál k řadě Sweet Nostalgia s jarní, květinovou vůní žakarandy

Proč Ayres?

Je inspirována ulicemi, bary a ženami argentinského Buenos Aires, které bylo vždy směsicí jedinečné evropské rafinovanosti, latinskoamerické vášně a úchvatné přírody pampských nížin.

V tradiční španělštině se jméno města píše “Buenos Ayres”, z čehož vychází název značky.

Buenos Aires znamená “spravedlivý vítr”. Vítr, který Vás zavane do fascinujícího světa vůní a přírodou inspirovaných receptur. Aromata, která Vás přenesou do vidiny nezapomenutelných prázdnin v Buenos Aires, ranních procházek nekonečnými Pampami či jízdou mezi patagonskými modrými lagunami. Vůně Vás přenese do snů o smyslné noci v Buenos Aires nebo poklidném ránu na venkově.

Kde se vzala přírodní kosmetika Ayres?

Po 18 letech v kosmetickém průmyslu a mezi luxusními parfémy se zakladatel a prezident společnosti, Alejandro Rasic, rozhodl opustit život korporací a splnit si svůj sen: vytvořit vlastní značku aromaterapeutické péče o tělo.

Během svého působení v Estée Lauder, Kenzo a Givenchy Parfums, načerpal Alejandro bohaté zkušenosti, které následně využil při vývoji přírodní péče o tělo naplněné čistými esenciálními oleji.

Alejandro, imigrant z Argentiny, pravidelně poslouchal hudbu ze své rodné země. Během jedné z mnoha pracovních cest do Argentiny zaslechl nezapomenutelné tango s názvem „Perfume“. V ten moment se zrodila kosmetika Ayres inspirovaná tradičním tangem z barů ve starém Buenos Aires, ve čtvrti San Telmo.

Ayres je produktem Spojených Států Amerických, který přináší do světa krásy dotek Latinské Ameriky. Je esencí vášně.

Alejandro Rasic Ayres

zakladatel a prezident společnosti, Alejandro Rasic, rozhodl a splnit si svůj sen: vytvořit vlastní značku aromaterapeutické péče o tělo.

Ayres Patagonia přírodní aromaterapeutická kosmetika

Klidná a svěží řada Patagonia je inspirovaná patagonskými ledovci a modrými lagunami.

Výzkum a vývoj

Receptury Ayres jsou vytvořeny věhlasným a oceňovaným týmem R&D se 17letými zkušenostmi na poli aromaterapie, ayurvédy a přírodních věd. Laboratoř vytvořila přes 600 nejmodernějších produktů a její zakladatel je uznáván jako jeden ze tří nejlepších tvůrců kosmetických receptur na světě. Vyvinul tři patenty, které zahrnují konzervanty vyrobené z esenciálních olejů.

Všechny produkty jsou vytvořeny z přírodních ingrediencí… Například kyselina kaprinová je derivována z kokosového oleje.

Všechny esenciální oleje jsou extrahovány použitím parní destilace. Surový materiál je umístěn na tepelný zdroj, doprostřed je přidána voda, která se přivede k varu a následně se tvoří pára. Parou se otvírají olejové buňky a olej se během průchodu kondenzátorem suspenduje do páry. Pára se pak znovu zkapalní a voda s olejem se oddělí. Výsledkem je olej esenciální.

Všechny produkty jsou přírodní a obohacené 100% čistými esenciálními oleji. Esencí značky jsou prémiové ingredience. Produkty neobsahují parabeny a nejsou testovány na zvířatech.

 

Beauty ošetření pro pleť, tělo i mysl

Pleť
Zkrášlující rituály kombinují ošetření pleti a exkluzivní masážní techniky s rytmickými jemnými tahy, které prokrvují pleť, odplavují toxiny a probouzí sílu. Obnovují buněčnou energii, omlazují pleť, vyhlazují vrásky a obnovují jas. 
Ošetření jsou vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti. 

Tělo
Relaxační tělové rituály přinesou absolutní pocit uvolnění a nepopsatelný pocit klidu. Účinná exfoliace těla pomocí peelingu, exkluzivní masáž s oleji a na závěr hedvábný tělový krém, přinesou krásu, hydrataci a zdravý vzhled pokožky.

Kosmetické ošetření značkou Thalgo

přírodní kosmetika Ayres

prezentace značky na youtube

Video Ayres

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO
Thalgo Source Marine

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY XYTHALGO, MARIA GALLAND
  • SALONY XYTHALGO, MARIA GALLAND
  • SALONY XYTHALGO, MARIA GALLAND

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM