• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Tak šik. Niche parfémy pro ni i pro něj. Pro milovníky vůní, kteří se nespokojí jen tak s něčím. Šest unisexových vůní vypráví příběh dvou milenců na Francouzské riviéře. Made in Monte Carlo.
 

Alex Simone parfémy

Kolekce niche vůní Alex Simone doprovází zamilovaný pár na Francouzské riviéře po celý den. Od ranního setkání ve vile na pláži, přes oběd na terase až po večerní schůzku v baru. Charaktery vůní se mění od slunečných a zářivých tónů, až po smyslné a mystické.

parfémy Alex Simone

Kolekce niche parfémů Alex Simone

Proč Alex Simone?

Zakladatel značky, Eric Rousseau, našel inspiraci ve vzpomínkách na čas, který trávil u svých prarodičů na kouzelné Francouzské riviéře. Podle dědečka Alexe a babičky Simone značku pojmenoval. 

Vůně jsou ryze francouzské, jedinečné a šik.

Vůně Alex Simone Vám pomohou se odlišit od současných trendů a podtrhnout vlastní osobitost. Evokují šest ukradených momentů z denního snění na Francouzské riviéře.

Niche parfémy s kouzlem Francouzské riviéry

Této kolekci dali vzniknout dva světoví parfuméři: Bertrand Duchaufour a Jean-Denis Saisse. Tajemství její výjimečnosti spočívá ve správném výběru a smíchání přírodních esencí. V kompozicích Vás zaujme perfektní vyváženost a současně sympatická jednoduchost. Šest jedinečných parfémů je plných smyslnosti a kontrastů.

Bertrand Duchaufour patří po 20 letech v oboru mezi špičky v parfemářském průmyslu a na trhu niche vůní. Parfémářství považuje za formu umění. Jeho životní styl pluje na vlně neustálé touhy a odvahy. Jeho život je plný paradoxů.

Jean Denis Saisse se narodil v Grasse do rodiny parfumérů, která se tomuto řemeslu věnuje již po mnoho generací. Po více než 30 letech zkušeností přesně ví, jak kombinovat eleganci, sílu a jemnost až do bodu vrcholné rovnováhy, která je pro jeho práci charakteristická.

Bertrand Duchafour

Bertrand Duchafour

Jean Denis Saisse

Jean Denis Saisse

Chcete si vůně vyzkoušet?

Vybírat si niche vůni není jednoduché. Nemůžete si ji vyzkoušet v běžných parfumeriích. Objednejte si vzorky vůní Alex Simone v našem e-shopu a zkuste v klidu doma, která vás uhrane nejvíc. Do poznámky napište konkrétní vůně, kterými je máme naplnit

Beauty ošetření pro pleť, tělo i mysl

Pleť
Zkrášlující rituály kombinují ošetření pleti a exkluzivní masážní techniky s rytmickými jemnými tahy, které prokrvují pleť, odplavují toxiny a probouzí sílu. Obnovují buněčnou energii, omlazují pleť, vyhlazují vrásky a obnovují jas. 
Ošetření jsou vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti. 

Tělo
Relaxační tělové rituály přinesou absolutní pocit uvolnění a nepopsatelný pocit klidu. Účinná exfoliace těla pomocí peelingu, exkluzivní masáž s oleji a na závěr hedvábný tělový krém, přinesou krásu, hydrataci a zdravý vzhled pokožky.

Kosmetické ošetření značkou Thalgo

parfémy Alex Simone

prezentace značky na youtube

Video Alex Simone

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO
Thalgo Source Marine

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM