logo alex simone perfumeAlex Simone je zbrusu nová značka niche parfémů z roku 2016. Byla vytvořena v Monte Carlu pro milovníky vůní, kteří se nespokojí jen tak s něčím.

Její zakladatel Eric Rousseau našel inspiraci ve vzpomínkách na čas strávený u svých prarodičů na kouzelné Francouzské riviéře. Podle dědečka Alexe a babičky Simone značku pojmenoval.

Pro ni i pro něj... tak šik!

Alex Simone parfémyPodpisem značky je elegantní motýlek, který se pohybuje ve světě černé, bílé a modré barvy.

Právě elegancí a kouzlem Francouzské riviéry je inspirována první kolekce couture vůní pro ženy i muže Alex Simone. Šest parfémových vod z města Grasse se pyšní jedinečným francouzským šik stylem. Nesou v sobě stopy ženskosti i mužnosti. Vrací se ke kořenům.

Vůně Alex Simone Vám pomohou se odlišit od současných trendů a podtrhnout vlastní osobitost. Evokují šest ukradených momentů z denního snění na Francouzské riviéře. Mnohé z olfaktivní nálady prozrazují již samotné názvy vůní, které by se daly přeložit jako Pozvání, Až po Vás, Ještě trošku, Tak modrá, Vila Simone a Na terase. 

Niche parfémy s kouzlem Francouzské riviéry

Alex Simone parfémy pro ženy a muže unisex

Této kolekci dali vzniknout dva světoví parfuméři: Bertrand Duchaufour a Jean-Denis Saisse. Tajemství její výjimečnosti spočívá ve správném výběru a smíchání přírodních esencí. V kompozicích Vás zaujme perfektní vyváženost a současně
sympatická jednoduchost. Šest jedinečných parfémů je plných smyslnosti a kontrastů.

Bertrand Duchaufour parfémářBertrand Duchaufour patří po 20 letech v oboru mezi špičky v parfemářském průmyslu a na trhu niche vůní. Parfémářství považuje za formu umění. Jeho životní styl pluje na vlně neustálé touhy a odvahy. Jeho život je plný paradoxů.

Jean Denis Saisse parfémářJean Denis Saisse se narodil v Grasse do rodiny parfumérů, která se tomuto řemeslu věnuje již po mnoho generací. Po více než 30 letech zkušeností přesně ví, jak kombinovat eleganci, sílu a jemnost až do bodu vrcholné rovnováhy, která je pro jeho práci charakteristická.

 

 

Michaela Fojtáchová

O tuto značku se stará:

Email: michaela.fojtachova@aprodelta.cz
telefon: +420 727 861 630

Michaela si zamilovala francouzskou eleganci stejně jako luxusní francouzské značky parfémů, které zastupuje. Ve volném čase ráda cestuje, poznává nová místa a ochutnává zahraniční speciality.

Nevíte si rady s výběrem správného parfému?

Pomůžeme vám vybrat

Spustit průvodce

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.