• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
VISIGN NATURE Nature

VISIGN NATURE Nature's Best Dárkový set Aroma difuzér a vonná svíčka 2 produkty

Interiérová vůně a vonná svíčka s květinovými a hřejivými tóny konvalinky a fazole tonky vykouzlí útulnou atmosféru i u vás doma.

Visign Nature8717801054997VN6006/NB1L2I000101Interiérová vůně a vonná svíčka s květinovými a hřejivými tóny konvalinky a fazole tonky vykouzlí útulnou atmosféru i u vás doma.
2 produkty |Na objednávku
1 790 Kč
Kód: VN6006/NB
EAN: 8717801054997

Interiérová vůně a vonná svíčka s květinovými a hřejivými tóny konvalinky a fazole tonky vykouzlí útulnou atmosféru i u vás doma.

Vytvořte si voňavé příběhy vašeho domova ušité na míru se stylovými a udržitelnými produkty VISIGN NATURE. Jsou veganské cruelty-free. Neobsahují parabeny, sulfáty, minerální oleje, mikroplasty, lepek, ethanolamin, cyklické silikony a PEG sloučeniny. Obal je vyroben z cukrové třtiny a plně recyklovatelný.

Dárkový set Nature's Best obsahuje:

- Aroma difuzér s tyčinkami
- Vonnou svíčku

Použití - aroma difuzér: Ponořte tyčinky do lahvičky v dostatečné vzdálenosti od sebe, aby se vůně dobře rozprostřela. Vůně se začne plně uvolňovat po 24 - 36 hodinách. Pro zesílení otočte tyčinky 1 - 2 x denně. Chraňte před přímým světlem. Postavte na podložku. Když tekutina dojde, můžete difuzér znovu naplnit náhradní náplní.

Použití - vonná svíčka: Zapalte svíčku a nechte ji hořet alespoň 1 hodinu, aby se vrchní vrstva rovnoměrně roztavila. Celková doba hoření je přibližně 30 hodin.

Jak voní řada Nature's Best?

K vytvoření vůně Nature's Best se značka inspirovala tím nejlepším z přírody. Najdete v ní skvělé ingredience jako citron, konvalinku a fazolku tonka. Společně tvoří květinovou a hřejivou vůni, která dodává elegantní a šik pocit. Kyselá vůně citronu tvoří v hlavě vůně Nature's Best aromatické sladkokyselé vibrace. Konvalinka jí přidává sladkou a travnatou vůni, která připomíná jaro. Dodává tak květinovou ženskost do srdce vůně Nature‘s Best. Boby Tonka pochází z Jižní Ameriky a mají velmi komplexní vůni. Je sladká, kořeněná, oříšková a dřevitá zároveň. Tvoří tak „živý“ základ Nature‘s Best.


VISIGN NATURE pochází z Nizozemí a nabízí kompletní řadu produktů do koupele, na tělo a domácnost se třemi různými vůněmi. Je navržen pro udržitelný životní styl bez kompromisů, navíc s krásným designem. Používáním této značky přispíváte k boji proti plastovému znečištění.

 

Varování difuzér: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.

Varování - svíčka: Umístěte produkt na rovný povrch. Nestavte na nebo v blízkosti hořlavých povrchů. Obal svíčky může být při hoření horký, doporučujeme umístit na nehořlavou podložku. Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Udržujte mimo dosah dětí a zvířat. Nepožívejte.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Obsah2 produkty
KonzistenceAroma difuzér | Svíčka
Druh vůněCitrusová | Květinová | Kořeněná
UmístěníCelý dům
Značka / VýrobceVisign nature

Další produkty

Visign Nature