• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
THALGO Spiruline Boost vyhlazující detoxikační ošetření

THALGO Spiruline Boost vyhlazující detoxikační ošetření 60 minut

Ošetření s energizující spirulinou a mořským magnéziem je skvělou prevencí i nápravou prvních známek stárnutí. Uvolní veškeré vaše napětí.

Thalgo TH88700ZEKSC000101Ošetření s energizující spirulinou a mořským magnéziem je skvělou prevencí i nápravou prvních známek stárnutí. Uvolní veškeré vaše napětí.
60 minut |Na objednávku
1 890 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: TH88700Z

Ošetření s energizující spirulinou a mořským magnéziem je skvělou prevencí i nápravou prvních známek stárnutí. Uvolní veškeré vaše napětí.

Pokud si budete chtít proceduru Koupit jako dárek a zaplatíte kartou, my Vám poukaz do 24 hodin v pracovní den odešleme. E-mailem běžně odesíláme v pracovní den, kdy dorazí platba.
Poukazy neposíláme na dobírku. Vyzvednout si jej můžete také osobně v salonu Sensualité Beauty, Cejl 107, Brno.

Únava, stres a znečištění, to jsou nástrahy života ve městě, které vedou k produkci volných radikálů a toxinů. Vypadá vaše pleť unaveně? Pozorujete první znaky stárnutí? Pak je ošetření Spiruline Boost určeno právě vám. Detoxikuje pleť, obnovuje buněčnou energii a chrání před oxidativním stresem.

Produkty obsahují energizující spirulinu a mořské magnézium. Tyto výživné aktivní látky podporují energetický metabolismus. Antioxidanty a stopové prvky chrání před oxidativním stresem chrání pleť před předčasným stárnutím. Vyhlazují první vrásky a obnovují jas. Mají energizující mořskou vůni řasy, zeleného čaje a spiruliny.

Co vás během ošetření čeká?

Ponoření
Terapeutka navodí příjemnou atmosféru odličovacím rituálem Eveil a la Mer. Tato základní péče vás uvede do mořského světa. Uvolníte tělo i mysl.

Oživení
Mořskou atmosféru podpoří energizující akupresurou s použitím Oživující mořské mlhy, která dodá do pleti 27 aktivních živin.

Náprava pleti
Na takto připravenou pleť může terapeutka aplikovat Vyhlazující detoxikační masku. Ta dodá pleti aktivní látky z energizující spiruliny a mořského magnézia. Svěží alginátová maska odstraní nečistoty a povrchové toxiny, které způsobují, že vaše pleť vypadá mdle. Po dobu působení masky si užijete relaxační masáž rukou. Uvolní veškeré vaše napětí.
Po odstranění masky aplikuje Energizující detoxikační sérum s vysokou koncentrací spiruliny, mořského magnezia a antioxidačních aktivních látek z mořských hlubin.
Relaxační masáží dekoltu a šíje terapeutka završí uvolňující rituál. Stimulační masážní technika Dermastim+ obnovuje energii a zářivost pleti, odstraňuje známky únavy.

Probuzení
Ošetření zakončí aplikací Energizujícího gelu na oční okolí a Gelového krému proti znečištění. Po závěrečném rituálu se příjemně probudíte a pomalu navrátíte do reality.

Spiruline Boost je vyhlazující péče pro prevenci a nápravu prvních známek stárnutí, které jsou způsobeny životem ve městě: znečištěním, únavou a stresem. V důsledku působení těchto faktorů dochází k produkci volných radikálů a toxinů. Zpomalení energetického metabolismu pleti vede ke vzniku prvních vrásek a ztrátě zářivosti. Spiruline Boost detoxikuje pleť, obnovuje energii a chrání před oxidativním stresem.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastObličej
Potřebný čas k ošetření60 minut
Druh ošetřeníPleťové ošetření
Typ pletiSuchá | Mastná | Normální | Citlivá | Smíšená
Věk25+ | 35+
UrčeníŽeny
ÚčinekVýživa | Revitalizace | Detoxikace | Vyhlazení | Na první vrásky
Značka / VýrobceThalgo

Související produkty