• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Thalgo Kolagenové vyhlazující pleťové ošetření na první vrásky od 25 let

Thalgo Kolagenové vyhlazující pleťové ošetření na první vrásky od 25 let 60 minut

Pleťový rituál s mořským kolagenem je prevencí prvních vrásek. Vyhlazuje pleť, intenzivně hydratuje a vyživuje.

Thalgo TH85000ZAWM0000101Pleťový rituál s mořským kolagenem je prevencí prvních vrásek. Vyhlazuje pleť, intenzivně hydratuje a vyživuje.
60 minut |Na objednávku
1 490 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: TH85000Z

Pleťový rituál s mořským kolagenem je prevencí prvních vrásek. Vyhlazuje pleť, intenzivně hydratuje a vyživuje.

Pokud si budete chtít proceduru Koupit jako dárek a zaplatíte kartou, my Vám poukaz do 24 hodin v pracovní den odešleme. E-mailem běžně odesíláme v pracovní den, kdy dorazí platba.
Poukazy neposíláme na dobírku. Vyzvednout si jej můžete také osobně v salonu Sensualité Beauty, Cejl 107, Brno.

Z nabídky ošetření proti stárnutí zvolí naše kosmetická terapeutka tu správnou ze tří variant dle potřeb vaší pleti. Speciální masážní technika v kombinaci s aktivními látkami působí proti všem známkám stárnutí.

Kolagen je základní složkou mezibuněčné hmoty, jehož produkce s věkem klesá a jeho nedostatek se projevuje známkami stárnutí. Mořský kolagen® obsažený v kolagenové kosmetické řadě je 100% přírodní a díky svému mořskému původu je velmi dobře přijímán pletí. Stimuluje syntézu pojivové tkáně, a tím regeneruje pleť zevnitř. Intenzivně hydratuje, čímž okamžitě a viditelně vyhlazuje a vypíná vrásky.

vizuál k pleťovým produktům Thalgo
Postup ošetření:
Terapeut zahajuje ošetření speciálním rituálem s odličovacími produkty inspirovaným mořskými prvky. Součástí odlíčení je velmi účinný pleťový peeling s mikrokrystalky korundu pro hloubkovou exfoliaci. Do kvalitně odlíčené pleti zapracujeme pomocí masážní techniky Dermastim kosmetický masážní přípravek. Je bohatý na aktivní látky a v kombinaci s masáží potlačuje všechny známky stárnutí. Pro intenzivnější výsledky naneseme na pleť profesionální masku, která složením aktivních látek odpovídá danému stupni protivráskového programu. Ošetření zakončíme aplikací očního a pleťového krému.

Další varianty ošetření:

Hyaluronová řada pro již viditelné vrásky 35+
Hyaluronová protivrásková kosmetika obsahuje hyaluronový komplex, který cíleně stimuluje kyselinu hyaluronovou v pleti. Dále aktivní látku Matrixyl Synthe®, který účinkuje přímo v srdci vrásek. Vyplní je a nadýchá. Stimuluje extrémně důležité složky v pleti jako je kyselina hyaluronová, kolagen I,II,III, lamina a další. Dochází tak k hloubkové regeneraci pleti. Pleť je po ošetření viditelně mladší, hluboké vrásky jsou zmírněny a pleť je zářivá a svěží.

Siliciová řada pro viditelné vrásky a povadlé kontury obličeje 40+
Liftingová kosmetická řada obsahuje mimo jiné i přírodní Mořské silicium®, které zvyšuje hustotu mezibuněčné hmoty, hydratuje, vyhlazuje a vyplňuje vrásky. Zpevňuje a pozvedá pleť. Kyselina hyaluronová nízké a vysoké molekulární váhy lépe proniká do epidermu, kde přes fibroblasty stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové.

Použití jednotlivých produktů u ošetření vždy určuje terapeut na základě aktuálního stavu pleti.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastObličej
Potřebný čas k ošetření60 minut
Druh ošetřeníPleťové ošetření
Typ pletiSuchá | Mastná | Normální | Citlivá | Smíšená
Věk25+ | 35+
UrčeníŽeny
ÚčinekVýživa | Revitalizace | Hydratace | Vyhlazení | Na první vrásky
Značka / VýrobceThalgo