• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Thalgo Ikonický rituál s mořskými řasami

Thalgo Ikonický rituál s mořskými řasami 60 minut

Pleťový rituál Aquarelle je opravdovou thalassoterapií. Čistí, hydratuje, vyživuje, remineralizuje a revitalizuje pleť.

Thalgo TH50200ZD300000101Pleťový rituál Aquarelle je opravdovou thalassoterapií. Čistí, hydratuje, vyživuje, remineralizuje a revitalizuje pleť.
60 minut |Na objednávku
1 190 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: TH50200Z

Pleťový rituál Aquarelle je opravdovou thalassoterapií. Čistí, hydratuje, vyživuje, remineralizuje a revitalizuje pleť.

Pokud si budete chtít proceduru Koupit jako dárek a zaplatíte kartou, my Vám poukaz do 24 hodin v pracovní den odešleme. E-mailem běžně odesíláme v pracovní den, kdy dorazí platba.
Poukazy neposíláme na dobírku. Vyzvednout si jej můžete také osobně v salonu Sensualité Beauty, Cejl 107, Brno.

Ikonické pleťové ošetření Aquarelle je určeno po zákazníky, kteří dávají přednost čistým mořským řasám, i přes jejich nezaměnitelné aroma. Přináší hydrataci , remineralizaci a revitalizaci. Laboratoře Thalgo upravují mořské řasy speciální patentovanou technologií, tzv. mikronizací. Ta zajišťuje, na rozdíl od běžného tepelného zpracování, zachování všech blahodárných účinků řas a jejich složek v aktivní podobě. O patent Micronised Marine Algae® se zasloužil Dr. André Bouclet, zakladatel značky Thalgo. Toto ošetření pleti je vhodné i pro pleť dehydratovanou, mastnou, aknózní a pleť trpící lupenkou nebo ekzémy. Působí také jako katalyzátor dalších ošetření. Není vhodné pro klienty s alergií na jód.

Mořské řasy jsou zásobárnou živin nezbytných pro rovnováhu vitálních funkcí lidského těla. Váží na sebe několikanásobně více aktivních látek, než dokáží rostliny v zemědělské půdě. Mají stimulační, vypínací, hydratační, vyrovnávací, detoxikační a reminalizační účinky. Mořské řasy Thalgo jsou čerpány především na pobřeží Bretaně s cílem získat je v čisté podobě bez přítomnosti nežádoucích látek.
mořské řasy

Postup ošetření:
Na začátku Ikonického pleťového ošetření provádíme speciální odličovací rituál. Odlíčení je inspirováno mořskými prvky. Součástí odličovacího rituálu je účinný peeling s mořskými krystaly. Na kvalitně odlíčenou pleť aplikujeme Plasmalg gel. Jedná se o gel první pomoci, který za pomoci masážní techniky zapracujeme do pleti. Viditelné zlepšení stavu pleti docílíme aplikací masky z Rozemletých mořských řas®. Ošetření zakončíme aplikací očního a pleťového krému.

Varianty ošetření:

Unavená a dehydratovaná pleť řada Source Marine
Obsahuje vodu z hlubin oceánů Le Séve Bleue des Ocean pro hydrataci a reminalizaci pleti. Dále kyselinu hyaluronovou, která je kvalitní zásobárnou vody v srdci buněk a prevencí proti stárnutí. Výtažek z Cadidy saitoany detoxikuje pleťové buňky.

Mastná a aknózní pleťřada Purete Marine
Komplex aktivních látek Fucus Spiralis + Tetraselmis Chui + Le Séve Bleue des Ocean zajišťuje účinný boj proti nadměrnému lesku. Redukuje množství bakterií a snižuje výskyt zánětlivých procesů v pleti.

Použití jednotlivých produktů u ošetření vždy určuje terapeut na základě aktuálního stavu pleti.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastObličej
Potřebný čas k ošetření60 minut
Druh ošetřeníPleťové ošetření
Typ pletiUnavená a mdlá | Suchá | Mastná | Normální | Dehydratovaná | Smíšená
Věk25+ | 35+ | 45+
UrčeníŽeny
ÚčinekHydratace | Revitalizace | Výživa
Značka / VýrobceThalgo