• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
PROMIS Ekologický zubní kartáček transparentní

PROMIS Ekologický zubní kartáček transparentní Soft

Vaše zuby ho budou milovat! Kartáčkem z bio plastu s hustými štětinami a ergonomickou rukojetí vyčistíte hravě zubní plak a nečistoty.

Promis4260689831036PRO1000032MAF000101Vaše zuby ho budou milovat! Kartáčkem z bio plastu s hustými štětinami a ergonomickou rukojetí vyčistíte hravě zubní plak a nečistoty.
Soft |Na objednávku
129 Kč
Kód: PRO100003
EAN: 4260689831036

Vaše zuby ho budou milovat! Kartáčkem z bio plastu s hustými štětinami a ergonomickou rukojetí vyčistíte hravě zubní plak a nečistoty.

Vaše dásně budou nadšené z jemného kartáčku se 6750 štětinami nejvyšší kvality. Malá a extra hustá hlava kartáčku přesně a efektivně vyčistí zubní plak. Štětiny dělají tu nejtěžší práci. Proto jsou velmi měkké, antibakteriální a s oblým zakončením. S nimi si dásně nezraníte. Mají optimální tuhost a málo absorbují vodu. Proto rychle vysychají, když je odložíte a brání se tak zbytečnému množení bakterií. Pro vysokou odolnost jsou vyrobeny z umělého vlákna PBT.

Má jedinečnou, ergonomickou rukojeť, se kterou pro vás bude čištění potěšením. Je vyrobena z bio plastu, který obsahuje biopolymery, lignin, přírodní pryskyřice, přírodní vosky, přírodní oleje, celulózu, organická aditiva, přírodní výztužná vlákna a malé množství plastu k zajištění správné stability. Díky této kombinaci je kartáček Promis dokonale udržitelnou alternativou tradičním, plastovým kartáčkům na zuby. Obal kartáčku je vyroben z recyklovaného plastu a recyklovaného papíru. Balení obsahuje cestovní kryt.

Použití: čistěte si zuby alespoň 2 x denně. Zbytečně netlačte. Čistěte jemně a dostatečně dlouho krouživými pohyby a pak směrem od dásní ke špičkám zubů tak, abyste nečistoty kartáčkem nenatlačili pod dáseň. Soustřeďte se na místo, kde dásně končí. V této prohlubni se usazuje nejvíc nečistot. Zubní kartáček nepoužívejte déle než 3 měsíce. Vyměňte ho po každé nemoci.uvědomělá zubní péče
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat kombinaci kartáčku, pasty a gelu Promis.


Značka Promis s italským designem a výrobou v Německu byla uvedena na trh v roce 2021. Šetrná a účinná péče o ústní dutinu. Inspirována zdravými zuby a láskou k přírodě.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastZuby
ÚčinekČištění | Hygiena
Značka / VýrobcePromis