• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

Zatočte s celulitidou a zpevněte pokožku s Integrative Slimming

Mladá nebo starší, hubená nebo obéznější. Celulitida si nevybírá a postihuje ženy bez ohledu na jejich tělesnou konstituci. A nejen ženy, ale i muže, u nichž se sice vyskytuje v menší míře, ale přeci. S nevzhlednou kůží nám nezbývá nic jiného, než vytrvale bojovat a vydržet. 

Celulitida je závislá na mnoha faktorech, např. na věku, nadváze, životním stylu nebo hormonech. Rozhodně našemu pozadí neprospívá sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu, protože díky tomu se v těle usazují toxiny. U žen sehrává svou roli i hormonální antikoncepce, která ovlivňuje hladinu estrogenů. Vysoké množství estrogenu totiž zabraňuje odplavování tekunin z těla, tím pádem zpomaluje odbourávání tukových polštářů.

Celulitida je spíše lokálního původu. Najdeme ji především na stehnech, zadečku nebo na horní části paží. A jak vlastně celulitida vzniká? Nejprve začnou růst tukové buňky, tzv. adipocyty. Následně dochází ke zhuštění tkání – čím víc se zhušťují, tím méně kyslíku tkáně mají. Proto dochází k fibróze. Nahromaděné tukové buňky jsou vytlačovány proti povrchu kůže, čímž vzniká struktura hrbolaté kůže připomínající slupku pomeranče.

Celulitida si nevybírá, postihuje všechny bez ohledu na věk a stavbu těla.

U celulitidy rozlišujeme 3 stupně zrání. 

  • Pokud jste na svém těle objevili celulitidu v momentě, kdy jste sevřeli pokožku mezi dva prsty, pak se jedná o rané stádium zrání.
  • Naopak pokud je celulitida viditelná v leže i bez toho, aniž byste kůži sevřeli mezi prsty, tak se jedná o usazenou celulitidu.
  • Nejhorší je však celulitida kompaktní, která je viditelná ve stoje bez toho, aniž byste kůži sevřeli mezi prsty. 

Boj s celulitidou je náročný a závisí na mnoha aspektech. Rozhdně nestačí natírat postižená místa krémy proti celulitidě, ale také se bez nich neobejdete. Zapotřebí je toho mnohem víc a především je důležité vydržet. Začít bychom měli u našeho životního stylu - začněme se pravidelně a zdravě stravovat. Přidejme více pohybu, ať už se jedná o jízdu na kole, běhání nebo tenis. Pohyb sám o sobě je velmi důležitý. Pomáhá i saunování a otužování. 

V rámci boje proti celulitidě bychom jednou za čas měli podstoupit speciální ošetření proti celulitidě, díky kterému se rychleji zbavíme přebytečných tukových zásob. Masážní techniky provedené vyškolenou kosmetičkou uvolní tukové buňky, které jsou odplaveny lymfatickým systémem pryč z těla. U ošetření si navíc odpočinete a odcházíte s jemnější pokožkou. Pravidelné opakování procedury přispívá k redukci tukových polštářů a vyhlazení pomerančové kůže.

Speciální masážní techniky prokrví postižená místa a uvolní přebytečné tukové buňky, aby se mohly z těla vyloučit.

Integrative slimming je vysoce precizní formující ošetření, které zničí tukové buňky již během jedné návštěvy. Na začátek procedury vypijete jednu ampuli Coach doplňku proti tukovým polštářkům, abychom podpořili spalování nadbytečných tukových zásob. Poté budete relaxovat v zábalu s aktivním kyslíkem, který má silný prohřívací efekt a připraví tukové buňky k jejich rozpuštění. Následně pomocí speciálních masážních technik naneseme na postižená místa krém proti celulitidě nebo na zpevnění pokožky. Na závěr ošetření vám bude aplikován intenzivní krém na celulitidu nebo intenzivní zpevňující krém.

Tělové ošetření, 60 minut

 

1 190 Kč

Na závěr ošetření od nás obdržíte Bio čaj na zeštíhlení, který je vhodným pomocníkem v boji proti celulitidě. 

Bio čaj na zeštíhlení

Nabídka je platná pouze v období od 1. 5. do 31. 5. 2016.Irena Glac

Autor:

Email: recepce@sensualite.cz
telefon: +420 736 499 170

Pro Irču je zaměstnání jejím koníčkem. V našem salonu pracuje od roku 2012. Je vyškolená přímo od školitelek výrobců francouzských značek. Setkat se s ní můžete také u školení a workshopů.

Nevíte si rady s výběrem správného parfému?

Pomůžeme vám vybrat

Spustit průvodce
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.