• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

Grandhotel Tatra ****

41 pokojů, 80 parkovacích míst, 100 míst v luxusním kongresovém centru. Ale také špičková gastronomie z místních surovin, wellness zóna se 4 druhy saun, výřivkou a barem nebo třeba privátní SPA pro páry s výřivkou a saunou.

Takový je luxusní SPA hotel Tatra ve Velkých Karlovicích. Najdete jej zasazený do svahu, uprostřed luk a pastvin krásné přírody Valašska, která nabízí nezapomenutelné zážitky po celý rok. Kdo hledá špičkové služby a komfort uprostřed pastvin a lesů, bude nadmíru spokojen.

P.S. - Pejsci vítáni

Hotel Tatra Velké Karlovice logo

Komfort a luxus v lůně přírody

Grandhotel Tatra je nadstandardní hotelový komplex s konferenčním zázemím a unikátním wellness centrem, poskytující špičkovou gastronomii, založenou na lokálních produktech.

V Grandhotelu Tatra vás okouzlí atmosféra vysokohorského hotelu s individuálním přístupem ke klientovi, moderní vybavení a vysoký standard poskytovaných služeb. Tým hotelu udělá maximum pro to, abyste si užili každý moment v hotelu, aby každá chvíle byla jedinečná a odnášeli jste si jen pozitivní zážitky a emoce.

„Najdete tu ještě zachovalé pastviny s menšími stády ovcí, najdete stavení v horách, kde se ještě dodnes hospodaří. Objevíte zde stromy, které znají staré příběhy, kapličky a kříže vyprávějící o starostech a radostech lidí, kteří zde žili. Objevíte tu své Valašsko, najdete si svá místa v krajině.“

Překrásnou přírodu a čistý vzduch si zde můžete užívat během celého roku. V zimním období jsou to zejména zimní sporty jako lyžování a běžkování, v dalším období roku cyklistika, pěší turistika, běh, vodní sporty a jiné. Je to středisko celoroční rekreace nejen pro region Beskyd, ale pro celou oblast České republiky a Slovenska, které je vzdáleno pouhých 10 kilometrů a dobře dostupné.

Kontakt

Vy jste důvod, proč to všechno děláme. Dejte nám vědět, co potřebujete. Zavolejte, napište nebo si s námi domluvte schůzku.

Telefon: +420 724 604 406
E-mail:

Kontaktní informace


Na Mikulcově 505, Velké Karlovice

Mobil: +420 724 604 406
E-mail:
Web http://www.grandhoteltatra.cz/cs/wellness/

Fakturační údaje

SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod
Jaktáře 1475
Uherské HradištěIČ: 05627265
DIČ: CZ684171234

Otevírací doba

Po: 14:00-22:00
Út-Ne: 11:00-22:00

Napište do Grandhotel Tatra ****

Potěší nás jakákoliv zpráva: dotaz, zpětná vazba či jen pozdrav. Odpovídáme do pracovního dne.

Odeslat