• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

Zdravá Pedikúra

Lenka Krečmerová zasvětila svoji praxi chodidlům. Protože jsou tak podstatná a často tak opomíjená. Lenka a její kolegyně odborně vyřeší většinu vašich problémů, a pokud si nebudou vědět rady, pošlou vás k odborníkům, se kterými úzce spolupracují.

Jako doplněk si můžete zvolit laky na nehty Londontown.

Lenka Krečmerová Zdravá pedikúra Havířov

Lenka Krečmerová Zapletal
majitelka

Specialista na pedikúru

Naše Studio zdravé pedikúry a manikúry používá přírodní kosmetiku SpaRitual zaměřenou na soulad s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí. Jsme členy České podologické společnosti a akreditaci na přístrojovou pedikúru se zaměřením na podologii jsme absolvovaly pod vedením Jaroslava Fešara (prezident České podologické společnosti, z.s.) v Praze. Zaměřujeme se taktéž na klienty diabetiky, těhotné ženy a klienty s mykotickými nehty. Nabízíme Vám bezbolestné ošetření, systematickou úpravu zarůstajících nehtů , ORTONYXIE a celkovou péči o Vaše chodidla. Studio zdravé pedikúry a manikúry aktivně spolupracuje s lékařem dermatologem, ortopedem a diabetologem.

Součástí naších služeb je možnost bezplatného poradenství ohledně péče o nohy a kosmetiky, kterou v případě zájmu si u nás můžete zakoupit za zvýhodněné ceny. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s maximální péči. Dbáme na odbornost a praxi, zajímá nás spokojenost klienta. Prostředí našeho studia je zařízeno tak, abyste se u nás cítili příjemně a mohli se plně oddat odpočinku a relaxaci. Díky moderním přístrojům a postupům Vám poskytneme tu nejlepší péči.

 

 

 

Kontakt

Vy jste důvod, proč to všechno děláme. Dejte nám vědět, co potřebujete. Zavolejte, napište nebo si s námi domluvte schůzku.

Telefon: +420 774 701 707

Kontaktní informace


U Stromovky 340/44, Havířov

Mobil: +420 774 701 707
E-mail: recepce@zdravapedikura.cz
Web http://www.zdravapedikura.cz/

Fakturační údaje

Lenka Zapletal
K Přehradě 337/32
HavířovIČ: 65500971
DIČ:

Otevírací doba

Po-Pá 08:00 - 18:00

Napište do Zdravá Pedikúra

Potěší nás jakákoliv zpráva: dotaz, zpětná vazba či jen pozdrav. Odpovídáme do pracovního dne.

Odeslat