• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

Ošetření Zlatá maska Umo Gold Facial

Tvůrcem ošetření a produktů Zlatá maska (Umo Facial Gold Mask) je japonská společnost UMO Group, která existuje od roku 2004. Účinnost této masky je vědecky zaručena.

Blahodárné účinky zlata

Blahodárné účinky zlata byly v historii vždy ceněny.  Využívala je i Kleopatra, která si na noc nasazovala masku ze zlata, aby udržovala její pleť mladistvou, zářivou a jemnou. Ve staré čínské medicíně bylo zlato klíčem k mládí.

Zlatá maska na pletiOšetření se zlatou maskou zpevňuje, pozvedá a rozjasňuje pleť. Regeneruje, vypíná a snižuje výskyt vrásek a linek.

Starověké tajemství krásy s moderní aplikací

Královna z dynastie Ch´ing používala masážní váleček ze zlata na obličej každý den. Ve starém Římě se zlatem hojily kožní problémy. Od roku 1929 se využívaly v medicíně soli zlata proti zanícení a na zpomalení revmatické artritidy. V kosmetických přípravcích ještě donedávna nebylo využíváno, neboť se jen velmi těžko vstřebává do pleti.

ošetření se zlatou maskouZlatá maska se vmasíruje do pleti téměř beze zbytku. Ošetření zahrnuje i japonskou relaxační masáž.

Zlato v ošetření se zlatou maskou UMO pevňuje a pozvedá pleť. Zpomaluje totiž úbytek elastinu a stimuluje buněčný růst. Regeneruje a vypíná. Snižuje výskyt vrásek. Díky svému protizánětlivému účinku a následnému zpomalení úbytku melaninu redukuje vznik poškození sluncem a pigmentových skvrn. Bojuje proti poškození volnými radikály, a tím i proti předčasnému stárnutí. Rozzáří pleť zlatým jasem.

Převratná japonská technologie

Společnost UMO Group byla první na světě, kdo zkombinoval působení zlata s účinným nosičem aktivních látek Gamma PGA. Jde o 100% přírodní rostlinný kolagen, který má až 10 x vyšší hydratační schopnosti než kyselina hyaluronová. Navíc je mnohem elastičtější než kolagen.

ošetření se zlatou maskou UMO Gold FacialBěhem ošetření pronikají aktivní látky ze zlata do pleti díky nanopáře a hydratačním přenašečem aktivních látek Gamma PGA.

Pronikání aktivních látek ze zlata však bylo vždy oříškem. UMO proto vyvinulo přístroj FSS. Ten vysílá prospěšné záporné ionty, které zbavují pleť volných radikálů. Vytváří oproti běžnému napařovacímu přístroji velmi jemnou studenou nanopáru, která pronikání usnadňuje.

1 gram čistého 24 karátového zlata v každém 1 cm2 foliové masky

UMO Group používá k výrobě suroviny šetrné k životnímu prostředí a ty, které jsou 100% rozložitelné. V ošetření se zlatou maskou je použito 24 karátové zlato.

Zlatý domácí rituál

Kromě ošetření v salonu si můžete dopřát také produkty pro domácí použití, které prodlouží jeho účinek. Oblíbené jsou Dermokapsle zlata nebo Dermokaplse krystalu v kombinaci s krémem.

Dermokapsle zlata Dermokapsle zlata Umo

Adresa výrobce
UMO EUROPE S.L.
080 06 Balmes 323
Španělsko