• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

První, s kým se u nás  v salonu potkáte, bude usměvavá Alena. Ochotně s vámi vybere tu nejvhodnější proceduru a najde vhodný termín.
Jejím cílem je vždy spokojený zákazník.

Alena Trnečková

recepční / provozní

Pro Irču je zaměstnání koníčkem. Je vyškolená přímo od školitelek výrobců francouzských značek. Největší odměnou pro ni je, že klientky jsou s její prací spokojené a že má s nimi kamarádský vztah.

Irena Glac

kosmetička

Nikča se od školy věnovala pedikúře a teď se rozhodla posunout dál k pleťové kosmetice. Poctivě čerpá naše know-how a brzy z ní bude profík. Moc se na vás těší.

Nikola Slezáková

kosmetička

 Katka je komunikativní a přátelská, má dlouholetou praxi. Absolvovala řadu odborných školení a pracovních stáží nejen v České republice, ale i v zahraničí. Její náplní práce je péče o vlasy a poradenství. 

Katka Večeřová

kadeřnice

Karolína je naše specialistka na barvení vlasů. Prostě ho miluje. Nebojí se experimentů a ochotně a dobře vám poradí. V barvení a střihu má několik let praxe.

Karolína Kršková

kadeřnice

Petr je posedlý studiem lidského pohybu. Je terapeutem, masérem a lektorem jógy, pilates a dalších zdravotních cvičení. Je nadšeným zastáncem buddhismu a učitelem reiki.

Petr Věrný

masér, terapeut a lektor