OK

O nás

Jsme beauty salon, který do Brna přináší francouzskou eleganci a smyslnost. Díky vybrané francouzské kosmetice a týmu profesionálů vám pomáháme objevovat lásku k vlastní kráse, pečujeme o vás a posilujeme vaše sebevědomí. Kromě kvalitní kosmetiky čerpáme z Francie také know-how v péči o pleť, vlasy nebo nehty díky pravidelnému školení. Při každé návštěvě u nás najdete klid, relaxaci a péči, kterou si zasloužíte.

Nejen brněnským zákazníkům poskytujeme zkrášlující služby již od roku 1998. V průběhu let jsme naše služby rozšiřovali a zdokonalovali. Dnes naše služby o pleť, pokožku nebo vlasy stojí na vysoce kvalitní francouzské kosmetice značek Thalgo a Maria Galland, L´Oréal nebo Kérastase, o vaše nehty se poté staráme špičkovou nehtovou kosmetikou značky Orly a London Town.

Produkty těchto značek jsou založené na kvalitních surovinách, moderních technologických postupech a obsahují přírodní látky bez příměsí toxických látek. V našem salonu můžete také zrelaxovat při thajské masáži nebo se prohřát a získat trochu bronzu v našem soláriu.