• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

Díky svému individuálnímu přístupu Petr dokáže přesně určit, co vás trápí, a svými dotyky tento problém vyřeší. Různými druhy masáží Vaše tělo zbaví únavy, zatuhlosti a napětí, a pomůže prokrvit pokožku, odvést z těla toxiny a harmonizovat tělo i mysl. Každý jeho dotek pro vás bude magickým zážitkem.   

Mezi jeho oblíbené masáže patří především:

Hawajská masáž „Lomi- lomi“ - Lomi- lomi je masáž s hluboce relaxačními a regeneračními účinky pro naše tělo i mysl. Používají se kvalitní ohřáté oleje. Masáž se provádí předloktím terapeuta v rytmu vln oceánu. Tímto způsobem se zklidní nervová soustava a nastává hluboké vnitřní uvolnění .

Shiatsu lze přeložit jako „tlak prsty“ a vychází z tradiční čínské medicíny. Masáž se provádí v pohodlném oblečení na podložce na zemi. Kombinuje se protahování těla připomínající jógové pozice s akupresurou bodů na energetických drahách. Tlak se vyvíjí dlaněmi, palci, lokty, chodidly nebo koleny. Shiatsu navozuje relaxaci a rozvíjí uzdravovací schopnosti organismu.

Manuální lymfatická masáž - lymfatický systém je pro náš organismus nepostradatelný jako důležitá součást imunity. Je rovněž v roli odstraňování odpadních a toxických látek z těla a pomáhá při odstraňování celulitidy. Technika masáže uvolňuje lymfatické uzliny a cesty, zlepšuje obranyschopnost organismu a zpevňuje pleť. Hladivá technika masáže má rovněž relaxační efekt.

Reiki a hlubinná relaxace - nejedná se o masáž, ale spíše o energetickou práci s tělem a myslí. Obvykle začínám „sezení“ relaxačními jógovými technikami nebo autogenním tréninkem. Reiki má pak volnější cestu k místům v těle, kde může optimálně působit, harmonizovat a čistit. Reiki je energie, která je všudypřítomná a umožňuje nám prožít plnohodnotný život.