• 0
 • 0
  Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
 • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

logo Kérastase

Kérastase, jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče, udává nové trendy. Nabízí jedinečné profesionální produkty na míru všem typům vlasů s účinnými aktivními látkami na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky. Tato inovativní vlasová kosmetika pro nejnáročnější ženy se za 50 let své existence stala opravdovým kultem.

vizuál řady Densifique pro zvětšení objemu vlasůVizuál řady Densifique pro zvětšení objemu vlasů. Bohaté vlasy plné energie ve stylu "couture styling".

Je k dostání ve vybraných salonech, včetně salonu Weekend. Kadeřnice školí tak, aby uměly vlasy přesně analyzovat a poté vybrat z nabídky ten nejvhodnější program šitý na míru. A opravdu tak řešit problémy svých zákazníků.

50 let pionýrem v luxusní vlasové kosmetice

Kérastase patří pod mateřskou nadnárodní společnost L´Oréal Group. Laboratoře L'Oréal poskytují produktům Kérastase ty nejrevolučnější technologie. Jejich pokrokové složení, inovativní ingredience a vysoce koncentrované účinné složky činí značku jedinečnou. V nabídce nenajdete obyčejný šampon, ale vlasovou koupel. Termoaktivní mléka cílí na vlasové vlákno a séra se používají na konečky či na pokožku. Pro své kadeřníky vyvíjí rituál o třech krocích: čištění, péče a textura.

zakladatel značky Francois DalleFrançois Dalle vytvořil v roce 1964 první značku vlasové kosmetiky, která podporuje krásu a zdraví vlasů. 

Generální ředitel mateřské společnosti, vizionář a prominentní francouzský podnikatel François Dalle, založil značku Kérastase v roce 1964. Dalle byl posedlý kvalitou produktů. Vedl L´Oréal celých 27 let a přeměnil jej v nadnárodní kosmetické impérium s vědeckým přístupem. Byl výjimečným manažerem s láskou k lidskosti, intuicí pro potřeby zákazníků a znalostí vědeckých aspektů obchodu. Byl podporovatelem manažerského vzdělávání a dal nový vzhled francouzským reklamám.  Byl spoluautorem několika knih o podnikání a sám napsal v roce 2001 knihu „L´Aventure l´Oréal“ (Dobrodružství l´Oréal).

„Marketing musí dát konkrétní formu utajeným touhám.“
François Dalle

Když zakládal Kérastase, na obrazovce se právě objevil blond účes Catherine Deneuvové a hitem se staly minisukně. Tato značka měla pomoci kadeřníkům, kteří se do té doby zabývali především barvením a česáním vlasů, poskytovat také vlasovou péči.

První vlasová péče v rukou kadeřníků.

Kadeřníci si ji zamilovali, protože zvýšila prestiž jejich služeb a zákaznice ji chtěli čím dál více. Začali prodávat v saloně produkty k domácímu použití, které prodlužují ten krásný pocit salonní péče. Značka se nejprve rozšířila v Evropě, a poté v roce 1990 v Japonsku a v roce 1999 v Severní Americe.

Reklama Kérastase z roku 1967Reklama z roku 1967 vybízí: „Vaše vlasy jsou zničené… žádejte u svého kadeřníka péči Kérastase.“

Kérastase zvýšil prestiž kadeřnických služeb.

Značka upozorňuje, že péče o vlasy si zaslouží stejnou pozornost jako péče o pleť. Během své existence pozvedla umění úpravy vlasů na nejvyšší možnou úroveň. Pomáhá ženám porozumět, že se musí o své vlasy starat každý den. Pomocí nejnovějších technologií, sametových textur a příjemných vůní odhaluje přirozenou krásu ženy… Vibrující krásu plnou života.

V rukou profesionálů

Profesionální kadeřníci celého světa mohou díky odborným zkušenostem této značky přeměnit krásu vlasů na formu umění. Jedním z významných zákazníků pracujících s touto značkou je síť salonů Coiffirst, které najdete kromě Paříže a Province také v New Yorku, Japonsku, jihoamerické Guyaně a Jižní Koreji.  Podle zakladatele značky, Erica Pfalzgrafa, je styl Coiffirst převtělením přirozeného půvabu a francouzské důmyslnosti. Jeho múzou je typická francouzská lady. Receptem na úspěch je kombinace střihu, perfektní barvící techniky a výjimečných péčí jako je právě Kérastase.

salon Coiffirst v PařížiSíť kadeřnických salonů Coiffirst je jedním z významných zákazníků Kérastase.

„Když se řekne Kérastase, vybaví se mi slovo krása… krása vlasů, péče, lesk, materiálu a také přirozená krása.“
Eric Pfalzgraf, zakladatel salonu Coiffirst

Výzkum a vývoj

Kérastase je hlavní značkou, která těží z moderního výzkumu L´Oréal Group. Pracuje v něm na 700 vědců ze všech koutů světa, z nichž je velký počet zaměřený pouze na vlasovou péči. V roce 2010 měly laboratoře registrováno 612 patentů a více než 1 000 produktů ročně. Technologie Kérastase je uznávaná po celém světě díky inovovaným složením se silnými aktivními látkami, hi-tech molekulárním komplexům, úžasným texturám a vědeckému přístupu inspirovanému hledáním dokonalé krásy a zdraví vlasů.

Věda inspirovaná neustálým hledáním dokonalé krásy a zdraví vlasů.

Vývoj produktů je velmi náročný. Je řízen speciálním programem včetně testů in vivo na všech typech vlasů. Pařížské centrum, které složení vyhodnocuje, je jediné svého druhu. Má k dispozici 8 000 dobrovolníků a 60 expertů. Ročně provede na 50 000 testů.

Kampaně plné hvězd

Jelikož známé tváře táhnou, nemohl ani Kérastase zůstat pozadu. V roce 2013 spojil svou image s britskou topmodelkou Kate Mossovou  v reklamní kampani nazvané „2 jedinečné K“. Umělecký šéf Luigi Murenu zde načechrává vlnité modelčiny vlasy a dodává jim naddimenzovaný objem plný volně plynoucí energie á la Brigitte Bardot. Společně tak představují novou éru zvanou „couture styling“. A uvádí svoji první stylingovou řadu inspirovanou posledními trendy.

Kate Moss v reklamní kampani Kérastase z roku 2013.

„Svoji osobnost mohu měnit jen díky stylu účesu, již nepotřebuji měnit barvu vlasů.“
Kate Moss

V roce 2014 vytvořila slavná baletní choreografka Carolyn Carlson choreografii na řadu Discipline, která zkrotí nepoddajné vlasy. V taneční kreaci dokonale vyniknou neposedné vlasy známé ruské primabaleríny Diany Vishnevové. Carolyn se inspirovala právě Dianinými dlouhými vlasy, které se při tanci točí dokola. Následují dráhu pohybu těla. Celá choreografie je o pohybu vlasů.

Diana Vishnevová krotí své nepoddajné vlasy v reklamní kampani Kérastase Discipline z roku 2014.

„Vlasy jsou korunou našeho těla.“
Carolyn Carlson, choreografka

Nejnovější kampaň z roku 2015 na řadu Thérapiste ve svých třech dílech odhaluje zpovědi tří žen. Scénárista Matthew Frost svým osobitým absurdním humorem rozehrává dialog mezi terapeutem a klientkou, který je zakončen překvapivou reakcí Erica Robertse v roli psychologa. Reklama nabádá k tomu, abyste se vyzpovídali ohledně svých vlasů.

Eric Roberts v reklamní kampani Kérastase Thérapiste z roku 2015.

Opravdový příběh lásky

Kouzlo řady Elixir Ultime podtrhla v roce 2012 Jade Jaggerová. Známá výtvarnice a tvůrkyně bižuterie a doplňků vytvořila zlatou limitovanou edici flakonu na téma „baiser volé“ – ukradený polibek. Použila na ní vzor zlatých rtů. Elixir Ultime je jedinečnou alchymií čtyř vzácných olejů pro nápravu, posílení a zkrášlení vlasů bez zbytečného zatížení. Vyživuje a chrání proti externím vlivům.

Limitovaná edici Elixir UltimeLimitovaná edice Elixir Ultime od Jade Jagger.

Poslední inovace

Jedním z nejdůležitějších objevů laboratoří L´Óreal Advanced Research je molekula Stemoxydine® z roku 2012, která je obsažena v řadě Densifique na zvýšení hustoty vlasů.  Jedná se o aktivní látku, která imituje optimální prostředí kmenových buněk ve vlasových folikulech, čímž přivádí k životu nečinné vlasy. Jeho schopnost zvýšit hustotu vlasů během tří měsíců byla klinicky ověřena.

Stemoxydine® na zvýšení hustoty vlasůStemoxydine® na zvýšení hustoty vlasů je jedním z nejdůležitějších objevů laboratoří L´Oréal.

Ikonická vlasová kosmetika pro výživu, řada Nutritive, byla uvedena na trh v roce 1979 a prošla již několika úpravami. V roce uvedení byla představena kadeřníkům jako základ kvality jejich práce.  Poskytuje intenzivní výživu velmi suchým a citlivým vlasům. Naposledy se inovovala v roce 2013, kdy byla vyvinuta Nutritive Irisome – dlouhotrvající výživa ze vzácného kosatce rhizome, který působí jak na příčinu (oxidaci), tak na důsledek (suché vlasy).

Třicetiletá historie řady Nutritive.

Poslední novinkou je řada Résistance Thérapiste , která doslova vzkřísí i velmi poškozené vlasy. Pomáhá suchým, křehkým a mdlým vlasům s viditelně roztřepenými konečky. Obsahuje extrakt z "květiny vzkříšení", která je schopna se vrátit k životu i po 10 letech stavu blízkému smrti. Další složka, FIBRA-KAP™, je silný komplex kompenzující chybějící KAPs (Keratin Associated Proteins) - malé proteiny spojující keratin, které tvoří 50 % vlasu. Bez nich je vlasové vlákno narušené.

Řada Résistance Thérapiste obsahuje extrakt z "květiny vzkříšení", která je schopna se vrátit k životu i po 10 letech stavu blízkému smrti.

Historie:

 • 1964 - François Dalle zakládá společnost Kérastase vyrábějící pečující vlasové přípravky pro kadeřníky
 • 1967 - zavedení prodeje produktů pro domácí péči v salonech
           - uvedení Bain Equilibreur, prvního šamponu pro obnovení rovnováhy suché nebo mastné pokožky hlavy
 • 1974 - uvedení vlajkového produktu Bain Divalent v rámci řady Spécifique, produktu pro mastnou pokožku hlavy a suché konečky
 • 1984 - uvedení prvního kondicionéru s názvem Lait Vital s velmi lehkou texturou
 • 1986 - uvedení legendární masky na vlasy s olejem z kukuřičného zrna Masqueintense v rámci ikonické a první vyživující vlasové kosmetiky Nutritive
 • 1987 - výroba slunečních produktů na vlasy pro jejich ochranu před a po opalování
 • 1989 - první sérum na suché konečky v rámci řady vlasových produktů Nutritive
 • 1995 - uvedení ikonického produktu Activeur 7 v rámci vlasové řady pro muže, který působí proti padání vlasů
 • 2005 - uvedení prvního mikronutričního šamponu s proteiny, glukózou a lipidy Bain Satin
 • 2012 - uvedení séra na pokožku hlavy Initialiste, prvního séra navrženého jako pleťové sérum
 • 2015 - uvedení řady Thérapiste pro poškožené vlasy