• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

logo Hollister Co. California

Kalifornská lifestylová značka Hollister Co. je relativně mladá. Za rok jejího vzniku se považuje rok 2000. Ale i za tak krátkou dobu se jí dostává velkého ohlasu, a to především mezi teenagery a lidmi duchem mladými.

Léto není jen roční období, je to stav mysli

Mísí v sobě klasickou denimovou módu se surfařskými motivy. Čerpá inspiraci z pulzujícího života na prosluněném kalifornském pobřeží. Svěžího a svobodného ducha značky symbolizuje logo s motivem racka.

Čerstvá vůně kalifornských pláží v parfémech

Oblíbená americká značka nabízí především pánské a dámské oděvy, ale nejen ty. Svůj outfit můžete vyladit doplňky ve formě kabelek, batohů, bot, pásků, kšiltovek... a od roku 2016 i parfémů. Jako první uvedla na trh dvě dvojice vůní pro ni a pro něj pod názvy Wave a Wave 2.

parfémy pro muže a ženy Hollister WaveInspirací prvních vůní Wave pro ni a pro něj je především kalifornské pobřeží plné života a bezstarostnosti. Oblíbené jsou především mezi teenagery, kteří si užívají svobody a krásy nikdy nekončícího léta.

Nádherné pláže, modrá obloha a nekonečné léto

To je život! Od úsvitu do soumraku sbírat zážitky s nejlepšími přáteli, poflakovat se na plážích a cítit vítr ve vlasech. Čerstvá energie nekončícího léta je lapena do lahvičky s tématem mořské vlny.

parfémy pro ženy a muže Hollister Wave 2Druhá edice nese název Wave 2 pro ni a pro něj. Vůně pro mladé muže a ženy přináší ještě více zábavy, vzrušení a života do všedního dne. Zhoupne vás na vlně očekávání.