• 0
 • 0
  Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
 • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

Logo Clean

Vůně Clean pro ženy i muže jsou jednoduše vůní čistoty pro každý den. Jsou svěží, přirozené a nekomplikované. Navíc je můžete párovat dle momentální nálady.

Značka vůní CLEAN byla založena v roce 2003 v Kanadě. Nyní, pod vedením úspěšného podnikatele Eugena Melnyka, sídlí firma na newyorském Manhattanu a všechny produkty se vyrábějí v továrně Clean USA. Mimo parfémů nabízí i kosmetiku a vůně do domácnosti. V současnosti je značka zastoupena ve 30 zemích světa. V první desítce nejoblíbenějších značek se objevují především v USA, Švédsku, Dánsku, Norsku a Japonsku. V České a Slovenské republice jsou nejznámějším produktem parfémy.

"CLEAN. Naše jméno je naším slibem."

Koncept: neparfémované parfémy

"Chtěli jsme přijít na trh s něčím zcela novým. Vytvořit alternativu příliš komplikovaným designerským vůním." Jedinečné a vysoce kvalitní neparfémované parfémy, může nosit kdokoli, kdykoli a kdekoli.  Jsou lehké, současné, svěží a velmi čisté. Přinášejí jednoduchost do našeho komplikovaného světa."

První parfém CLEAN Original z roku 2003 byl inspirován zcela obyčejnou kostkou mýdla. Vznikla tak vůně dokonale jednoduchá, čistá a přirozená. Po ní přicházela další témata – hebká bavlna, čerstvě vyprané prádlo, kůže, svěží vánek, déšť či očistná sprcha.

Clean Original s vůní mýdlaVůně čistého mýdla Clean Original

Síla přítomného okamžiku

Vizionáři a zakladatelé značky věří v jedinečnost okamžiku. Tyto parfémy přináší dokonalou jednoduchost, vzbuzují nostalgii a připomínají šťastné momenty v životě. Připomínají půvab zdánlivě obyčejných věcí a učí nás žít v přítomnosti a těšit se z každého všedního dne, vytváří zcela nové a neotřelé vůně.

Zdá se, že se tak podařilo polapit do lahvičky nostalgii a vytvořili jednoduchý svět pro tělo, mysl a domov.Cool CottonVůně čisté bavlny Cool Cotton

Staňte se tvůrcem parfémů

Věří, že lidé jsou v jádru hraví a rádi objevují nové věci. Díky čistotě vůní, mohl vzniknout koncept "vrstvení". Zvolte si některou z připravených kombinací nebo si vytvořte vlastní. Záleží pouze na vás. Vrstvěte na sebe vůně a získejte tak jedinečnou interpretaci.parovani CleanCLEAN sestavil jednoduchý návod, jak vůně párovat. Inspirujte se…

Ecofriendly

CLEAN cítí zodpovědnost za naši planetu.Clean zelená stopa
Jeho misí je vytvářet inovativní, ekologicky nezávadné produkty s vysokým podílem přírodních ingrediencí. Ingrediencí, které respektují Zemi. Navrhuje produkty hypoalergenní a bez dráždivých ingrediencí jako jsou sulfáty, parabeny, aluminium, propylen glykol, minerální oleje, umělá barviva, triklosany a pudry. Neobsahují přísady živočišného původu a nejsou testovány na zvířatech. Prioritou je ochrana životního prostředí. Papírové i skleněné obaly jsou vyráběny ze 100% recyklovatelných surovin a zdobeny netoxickými vodou ředitelnými barvami.

"Náš slib – jednoduše, nostalgicky a vědomě."

I zhýčkané celebrity milují jednoduchost

Parfémy CLEAN si oblíbili i obdivované herecké hvězdy jako Jennifer Aniston, Courteney Cox Arquette, Halle Berry, Sandra Bullock nebo Cameron Diaz a také zpěvačky Kelly Rowland a Jessica Simpson. A to jednoduše proto, že nevoní jako klasické parfémy. Nicole Kidman si CLEAN vybrala, protože tuhle vůni na ní miluje její syn.

Historie vůní Clean

 • 2003

První vůně Clean Original, která zachycuje čistou svěžest a jednoduchost kostky mýdla.
Ultimate - nadčasová a moderní s esencí svěžesti a hřejivou hloubkou.

 • 2004:

Fresh Laundry zachycuje vůni čerstvě vypraného prádla schnoucího pod modrou oblohou.

 • 2006

Shower Fresh připomíná moment po osvěžující sprše.

 • 2007

Warm Cotton je příjemná vůně čerstvě vypraných ručníků právě vytažených ze sušičky.
Men je hřejivá a svěží vůně pro muže.

 • 2011

Cotton T-shirt navozuje vůni křehké a příjemné svěžesti bavlněného trička.
Skin od parfémáře Harryho Fremonta zachycuje neodolatelnou vůni čisté, hřejivé a nahé pokožky.

 • 2012

Rain je vodní a květinová vůně připomínající osvěžující déšť.

 • 2013

Vstup  značky Clean na český a slovenský trh pod distribuční smlouvou se společností Apro Delta, s.r.o.
White Woods je hřejivá, dřevitá a pižmová vůně zpodobňující čistou esenci slunečního světla.

 • 2014

Cool Cotton připomíná optimismus slunečného dne, modrou oblohu s hladkou texturu chladivé bavlny.

 • 2015

Clean Air se může párovat s jakoukoli vůní Clean, které dodá květinový nádech. Nošena samostatně je jiskřivá dřevito-květinová.
Clean Men Classic od parfémářky Patricie Choux zachycuje moderního gentlemana, je decentní, ale přesto výrazná.

 • 2016

Dámská květinová vůně Clean Blossom ztělesňuje silnou, ženskou a krásnou dámu, která nemá co skrývat.

 • 2017

Dámská vůně Lovegrass je moderní a svěží. Zachycuje spojení s přírodou. Vzpomínky na bezstarostné brouzdání trávou na sluncem zalité louce.