• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

logo Agent Provocateur

Dráždivé spodní prádlo si žádá dráždivý parfém. Ikonická britská značka luxusního prádla Agent Provacateur je mistrem svádění. Je múzou, která jitří fantazii, podtrhne ženský sex-appeal a nezapomene jej okořenit špetkou britského humoru. Její prádlo i parfémy jsou především hravé, sebevědomé a smyslné.

Video s názvem Valentýnská noc s modelkou Poppy Delevingne je skvělou ukázkou ducha značky s britským smyslem pro humor.

Prádlo tvořené ženou pro ženy

Bývalá modelka Serena Rees byla unavena z nudného dámského prádla a rozhodla se otevřít svoji vlastní prodejnu v londýnské čtvrti Soho. Učinila tak v roce 1994 společně se svým tehdejším mužem Josephem Corré, synem známé návrhářky Vivienne Westwoodové . Dodavatelů kvalitního a přitom stylového prádla však bylo málo, proto se manželé rozhodli navrhnout svoji vlastní řadu Agent Provocateur. Od té doby úspěšná firma rostla a nyní vlastní desítky butiků po celém světě. Jeden najdete i na Pařížské ulici 12 v Praze.

Agent Provocateur spodní prádlo FataleAgent Provocateur se výjimečnosti nebojí. Odhaluje fatální kouzlo žen.

V roce 2007 se manželé rozvedli a značku odkoupila společnost 3i . Kreativní ředitelkou od roku 2010 je Sarah Shotton. Začínala v butiku v roce 1999 ještě pod vedením Sereny a Josepha, kde získala velké pochopení pro potřeby žen.

Sarah Shottonová kreativní ředitelkaSarah Shottonová je kreativní ředitelkou Agent Provocateur od roku 2010.

Vyvinula individuální koncepty prodejen, které podtrhují jejich osobitost. Ráda experimentuje a používá krajky a textilie jiným než tradičním způsobem. Její prádlo podtrhuje krásu žen jakéhokoli věku a nezapomíná ani na ženy s větším objemem. Její kolekce jsou svádivé, luxusní i lehce nemravné.

Agent Provocateur kolekce Jaro / léto 2015 s Naomi CampbellNaomi Campbell: "Je skvělé být tváří kampaně Agent Provocateur Jaro / léto 2015 . Především, když už mi bylo 40 let."

Za zavřenými dveřmi

V intimní kampani se objevila i úspěšná britská zpěvačka a herečka Paloma Faith, která před lety pracovala právě v butiku v Soho.  Na inspirativní spolupráci ráda vzpomíná. V prodejní uniformě butiku ji fotila bývalá kolegyně z prodejny Alice Hawkins.

kampaň Agent Provocateur Paloma FaithZpěvačka Paloma Faith ve firemní uniformě butiku Agent Provocateur

„Že jste feministka ještě neznamená, že si nebudete užívat sex.“
Paloma Faith

Intimní parfémy

Magnetismus smyslnosti luxusního prádla dokonale doplňují parfémy pro ženy. Rafinované vůně odhalují fatální půvab a smyslnost svých majitelek. Jsou směsicí bohatých a luxusních nót.

Agent Provocateur Aphrodisiaque parfém pro ženy novinka 2017Návyková orientálně květinová vůně pro ženy s názvem Aphrodisiaque vypráví nekonečný příběh přitažlivosti milenců. Provokativní, opojně afrodiziakální parfém.

Žena, která používá Agent Provocateur, hledá především způsob, jak vyjádřit svoji smyslnost a sebevědomí. Ví, jak používat své osobní kouzlo. Její vůně musí být neodolatelná a velmi intimní. Musí vybízet k objevování každé nóty na křivkách jejího božského těla. Divoká a nezapomenutelná vůně, jako je Aphrodisiaque, uchová vzpomínky na chvíle vášně stále živé.

Agent Provocateur Aphrodisiaque zátiší

Historie

  • 1994 založení značky a otevření prvního butiku v Londýně
  • 2000 uvedení první dámské vůně Agent Provocateur Signature
  • 2007 prodej značky společnosti 3i
  • 2014 zahájení spolupráce s firmou Apro Delta, s.r.o.
  • 2014/15 uvedení dvojice smyslných vůní Fatale (Black) a Fatale Pink
  • 2015 uvedení nové kořeněné vůně s orientálními květy Fatale Intense

 

Zdroje:
www.wikipedia.com
www.thesundaytimes.co.uk
www.glamourmagazine.co.uk
www.360nobs.com
http://blog.agentprovocateur.com/