• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

abercrombie fitch

Ikonická, luxusní americká značka Abercrombie & Fitch z USA tvoří nadčasové oděvy a parfémy na denní nošení. Odráží sebevědomí mileniálů, tedy mladých lidí narozených v posledních dvaceti letech 20.století. Jsou plní síly a ideálů, rádi cestují a objevují svět. Někdy jsou trochu přelétaví a roztěkaní… jejich hodnoty jsou přesně ty, které značka A&F vyznává.Odhalte své opravdové jáabercombie Fitch AuthenticA&F vyrábí módu se speciální péčí, kvalitou a zaměřením na detail. Neúnavně inovuje, vytváří prožitky kdykoli, kdekoli a jakkoli...

vyberu si parfém

Historie

Abercrombie & Fitch byla odjakživa typickou značkou pro lidi mladé duchem a sportovně naladěné. Topograf a expert na přírodu, David Abercrombie, jí vdechl život již v roce 1892 v New Yorku. Tedy v období relativního klidu a hospodářského rozmachu Spojených států, kdy krajinu protínaly parní lokomotivy, vyjížděly první automobily a vylétala první letadla. Tvořil vysoce kvalitní sportovní oděvy pro tehdejší elitu – outdoorové, na rybolov, lov i kempování.

Příjmení Fitch se objevilo na vývěsním štítu v roce 1904 po spojení s bohatým právníkem Ezrem Fitchem. Ten koupil majoritní podíl a následně pro značku navrhl kolekci luxusních oděvů i vůní Ezra. Fitch byl inovátor, pro kterého nebylo nic nemožné. Značka zažívala velké úspěchy. Významnými klienty byli i Theodore Roosvelt, John F. Kennedy, Dwight Eisenhower nebo krásná Katharine Hepburnová.

Jak bývá často zvykem, partneři se pohádali o to, kdo lépe podnik vede. Představy každého z nich byly zcela odlišné. Zatímco Ezra Fitch toužil nabízet zboží co nejširší veřejnosti a expandovat, konzervativní David Abercrombie toužil po exkluzivní prodejně pro elitu. Nakonec v roce 1907 prodal svůj podíl Fitchovi, který značku dovedl k dalším úspěchům. V roce 1909 vytvořil svůj první katalog pro zásilkový prodej.  Prostřednictvím prodejen představil Fitch Spojeným státům čínskou hru mahjong. V roce 1928 odešel do důchodu a přenechal vedení firmy novému managementu.

Současnost

Poslední modernizaci prodejen a novou vizi dala značce generální ředitelka Fran Horowitz.  Značka pokračuje v tradici výroby vysoce kvalitních oděvů, péče o tělo a vůní pro zákazníky mladé duchem. Její móda je expresivní a autentická, vyzařuje z ní optimismus a pocit nezávislosti. Současným trendem je univerzitní styl a nezapomíná ani na prázdniny - tedy plavkovou sezónu.vyberu si parfém

Parfémy

Řada vůní First Instinct je inspirována prvním momentem okouzlení dvou mladých lidí. Momentem, kdy se jejich světy setkají a přeskočí mezi nimi jiskra. Moment, který nelze popsat slovy. Zahrnuje vůně pro ženy i pro muže. 

Řada vůní Authentic přináší do života dobrodružství. Nebojte se být takoví, jací doopravdy jste. Milujte, žijte a radujte se z maličkostí. Jste jedineční, ale rozhodně nejste sami. Hledejte si svoji cestu. Možná se právě Authentic stane vaším spojencem.

Abercrombie&Fitch Authentic vůně pro mladé muže a ženy.

Parfémy Abercrombie & Fitch nakoupíte i v prodejnách a na e-shopu Douglas v České a Slovenské republice a v prodejnách a na e-shopu Marionnaud na Slovensku.

AbercrombieandFitch first instinct visual

Kolekce vůní Abercrombie & Fitch First Instinct.