• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
TEATRO FRAGRANZE UNICHE vonná svíčka Rose Oud

TEATRO FRAGRANZE UNICHE vonná svíčka Rose Oud 180 g

Vonná svíčka s pikantní květinovou vůní damašské růže je ručně vyráběná a vhodná na provonění obývacích pokojů a intimnějších soukromých prostor.

Teatro Fragranze Uniche8058159966427TETROU180GKV5000101Vonná svíčka s pikantní květinovou vůní damašské růže je ručně vyráběná a vhodná na provonění obývacích pokojů a intimnějších soukromých prostor.
180 g |do 14 [dnů]
1 549 Kč
Kód: TETROU180
EAN: 8058159966427
Objednám teď a zásilku obdržím
DOPRAVA ZDARMA29.05.2022

Vonná svíčka s pikantní květinovou vůní damašské růže je ručně vyráběná a vhodná na provonění obývacích pokojů a intimnějších soukromých prostor.

Nemáme tuto bytovou vůni Teatro skladem? Můžeme Vám ji dovézt přímo od výrobce z Itálie. Pošlete svoji objednávku a spojíme se s Vámi.

Sladká a jemná vůně parfémované svíčky Teatro Rose Oud (Luxury Collection) je tajemná a svůdná, jako utajovaný románek mezi mužem a ženou. Příběh, který může být zašeptán pouze za nočního světla růžové zahrady mezi kouzelnými stromy.

Svíčky z přírodního rostlinného vosku jsou ukryty v elegantních skleněných svícnech. Vyrábí je jedna z nejstarších italských továren na svíčky. Tyto řemeslné skvosty jsou vyráběny ručně a jen z kvalitních surovin. Ty nejčistší esenciální oleje a parafín derivovaný z rostlin jsou v nich moudře dávkovány. Díky metodě mísení vosku a manuálnímu tlaku při ruční výrobě mají svíčky dlouhou dobu hoření. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Horní nóty: damašková růže, růžový pepř, muškátový oříšek, hřebíček
Střední nóty: myrha, opoponax, šafrán, jasmín, pelargónie
Základ: oud, pačuli, santalové dřevo, cedrové dřevo, pižmo

Bytové vůně italské značky Teatro Fragranze Uniche jsou výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup je přidanou hodnotou bytových vůní Teatro Fragrancze Uniche. Zakladatelky věnují velkou pozornost celému výrobnímu procesu. Parfémy do bytu balí do 100% recyklovatelných obalů z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně balí do 100% recyklovatelných PET lahví. Bytové parfémy samotné jsou vyráběny v rámci této zelené strategie: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. Proto vůně do bytu Teatro ve vzduchu déle vydrží.

Použití: zapalte dle potřeby k provonění prostor a navození příjemné relaxační atmosféry.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Nestavte na nebo v blízkosti hořlavých povrchů. Obal svíčky může být při hoření horký, doporučujeme umístit na nehořlavou podložku. Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Udržujte mimo dosah dětí a zvířat. Nepožívejte.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Obsah180 g
KonzistenceSvíčka
UrčeníMuži | Ženy
Druh vůněKvětinová | Dřevitá
UmístěníLožnice | Zimní zahrada | Knihovna
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche