• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Set aroma difuzér Tobacco a matný černý dekantér

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Set aroma difuzér Tobacco a matný černý dekantér 1 L

Svěží, pudrová vůně interiérového parfému s léčivým eukalyptem v luxusním dekantéru je ideální do ložnice, koupelny i dětského pokoje.

Teatro Fragranze Uniche8058159962290TETTA1000VNOH653000101Svěží, pudrová vůně interiérového parfému s léčivým eukalyptem v luxusním dekantéru je ideální do ložnice, koupelny i dětského pokoje.
1 L |do 10 [dnů]
5 390 Kč
Kód: TETTA1000VNO
EAN: 8058159962290
Objednám teď a zásilku obdržím
DOPRAVA ZDARMA28.05.2022

Svěží, pudrová vůně interiérového parfému s léčivým eukalyptem v luxusním dekantéru je ideální do ložnice, koupelny i dětského pokoje.

Nemáme tuto bytovou vůni Teatro skladem? Můžeme Vám ji dovézt přímo od výrobce z Itálie. Pošlete svoji objednávku a spojíme se s Vámi.

Řada Couture je novinkou ve světě bytových parfémů. Interiérová vůně je ukryta v elegantním černém, matném dekantéru. Dekorativní dekantéry dodají jakémukoliv prostředí nezaměnitelnou, jedinečnou a fascinující náladu. Špičkové zpracování je předurčeno pro originální interiéry.

Aroma difuzér do bytu Teatro s vůní Tobacco 1815 oslavuje zrození florentské legendy s 200 letou historií. Je skvělou volbou do obývacího pokoje, studovny, knihovny, pracovny či meditační místnosti. Silná vůně tabáku, spojená s aromatickými nótami hřebíčku a ceylonské skořice, je v základu oslazená vanilkovými lusky. Elegantní dekantér v matném laku mísí atmosféru historie, tradice a luxusu s atmosférou parfému. Teatro není jen osvěžovač vzduchu, ale opravdový interiérový parfém. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Obsahuje 16 bambusových tyčinek v délce 45 cm. Intenzitu vůně do bytu můžete regulovat množstvím použitých tyčinek a jejich otáčením. Doba provonění se může u základního objemu 100 - 200 ml pohybovat od 2 do 6 měsíců v závislosti na velikosti prostoru, větrání, teplotě a regulaci intenzity vůně.

Horní nóty: skořice, hřebíček, pelyněk
Střední nóty: tabák, vetiver, kokos
Základ: vanilka, ambra

Bytové vůně italské značky Teatro Fragranze Uniche jsou výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup je přidanou hodnotou bytových vůní Teatro Fragrancze Uniche. Zakladatelky věnují velkou pozornost celému výrobnímu procesu. Parfémy do bytu balí do 100% recyklovatelných obalů z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně balí do 100% recyklovatelných PET lahví. Bytové parfémy samotné jsou vyráběny v rámci této zelené strategie: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. Proto vůně do bytu Teatro ve vzduchu déle vydrží.

Použití:
- Odstraňte opatrně gumovou zátku. Ponořte všechny tyčinky do lahvičky, aby nasákly olejem.
- Vůně se začne plně uvolňovat po 24 až 36 hodinách.
- Pro zesílení vůně příležitostně otočte tyčinky vzhůru nohama.
- Skladujte na chladném místě a chraňte před přímým světlem.

100 ml difuzér je určen pro malé prostory do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určen do prostor 25 – 50 m2. Do velkých otevřených prostor doporučujeme využít větší difuzéry v kombinaci s malými, které budou rozmístěny na více místech v prostoru.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem1 L
KonzistenceAroma difuzér
UrčeníMuži | Ženy
Druh vůněKořeněná
UmístěníStudovna | Knihovna | Obývací pokoj | Pracovna
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche