• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Set aroma difuzér Pure Amber a dekantér zlatý s mašlí

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Set aroma difuzér Pure Amber a dekantér zlatý s mašlí 2,5 L

Italský interiérový parfém v luxusním, zlatém dekantéru přináší vůni čisté rostlinné ambry do částí bytu, kde chcete mít soukromí.

Teatro Fragranze Uniche TETPA2500VPOBE013000101Italský interiérový parfém v luxusním, zlatém dekantéru přináší vůni čisté rostlinné ambry do částí bytu, kde chcete mít soukromí.
2,5 L |do 10 [dnů]
11 290 Kč
Kód: TETPA2500VPOB
Objednám teď a zásilku obdržím
DOPRAVA ZDARMA20.05.2022

Italský interiérový parfém v luxusním, zlatém dekantéru přináší vůni čisté rostlinné ambry do částí bytu, kde chcete mít soukromí.

Nemáme tuto bytovou vůni Teatro skladem? Můžeme Vám ji dovézt přímo od výrobce z Itálie. Pošlete svoji objednávku a spojíme se s Vámi.

Řada Couture je novinkou ve světě bytových parfémů. Interiérová vůně je ukryta v elegantním dekantéru potaženém jemnou látkou se zlatými šupinkami zdobeném černou mašlí. Dekorativní dekantéry dodají jakémukoliv prostředí nezaměnitelnou, jedinečnou a fascinující náladu. Špičkové zpracování je předurčeno pro originální interiéry.

V aroma difuzéru do bytu Teatro Pure Amber se mísí starobylá vůně rostlinné ambry s aromatickými, květinovými a dřevitými esencemi. Ambra má hřejivou, nasládlou vůni s dotekem koření a medu. Je ideální pro nejintimnější části domu jako je knihovna, pracovna, studovna a ložnice. Teatro není jen osvěžovač vzduchu, ale opravdový interiérový parfém. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Obsahuje 16 bambusových tyčinek v délce 60 cm. Intenzitu vůně do bytu můžete regulovat množstvím použitých tyčinek a jejich otáčením. Doba provonění se může u základního objemu 100 - 200 ml pohybovat od 2 do 6 měsíců v závislosti na velikosti prostoru, větrání, teplotě a regulaci intenzity vůně.

Horní nóty: bulharská růže, fialka
Střední nóty: pačuli, cedrové dřevo, hřebíček
Základ: arabská ambra, vanilka

Bytové vůně italské značky Teatro Fragranze Uniche jsou výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup je přidanou hodnotou bytových vůní Teatro Fragrancze Uniche. Zakladatelky věnují velkou pozornost celému výrobnímu procesu. Parfémy do bytu balí do 100% recyklovatelných obalů z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně balí do 100% recyklovatelných PET lahví. Bytové parfémy samotné jsou vyráběny v rámci této zelené strategie: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. Proto vůně do bytu Teatro ve vzduchu déle vydrží.

Použití:
- Odstraňte opatrně gumovou zátku. Ponořte všechny tyčinky do lahvičky, aby nasákly olejem.
- Vůně se začne plně uvolňovat po 24 až 36 hodinách.
- Pro zesílení vůně příležitostně otočte tyčinky vzhůru nohama.
- Skladujte na chladném místě a chraňte před přímým světlem.

100 ml difuzér je určen pro malé prostory do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určen do prostor 25 – 50 m2. Do velkých otevřených prostor doporučujeme využít větší difuzéry v kombinaci s malými, které budou rozmístěny na více místech v prostoru.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu