• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Novinka
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Náplň do aroma difuzéru Verde Lorena

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Náplň do aroma difuzéru Verde Lorena 500 ml

Svěží tóny citrusů, čaje, máty a lehkost bílé růže navodí příjemnou atmosféru. Interiérová vůně je ideální do obývacího pokoje.

Teatro Fragranze Uniche8058159969770TETVL500RTFUTLCH000101Svěží tóny citrusů, čaje, máty a lehkost bílé růže navodí příjemnou atmosféru. Interiérová vůně je ideální do obývacího pokoje.
500 ml |do 10 [dnů]
1 560 Kč
Kód: TETVL500RTFU
EAN: 8058159969770
Objednám teď a zásilku obdržím
DOPRAVA ZDARMA28.05.2022

Svěží tóny citrusů, čaje, máty a lehkost bílé růže navodí příjemnou atmosféru. Interiérová vůně je ideální do obývacího pokoje.

Potřebujete k náplni i nové bambusové tyčinky? Napište nám.

Aroma difuzér do bytu Teatro s vůní Lorena Verde nejlépe využijete v obývacím pokoji a jídelně. Citrusové tóny limetky a bergamotu se mísí s čajem a mátou a dodávají vůni živost s energetickým výrazem svěžesti a elegance. Teatro není jen osvěžovač vzduchu, ale opravdový interiérový parfém. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Intenzitu vůně můžete regulovat množstvím použitých tyčinek a jejich otáčením. Doba provonění se může u objemu 100 - 200 ml pohybovat od 2 do 6 měsíců v závislosti na velikosti prostoru, větrání, teplotě a regulaci intenzity vůně.

Složení
Hlava: limetka, bergamot, zelený citron, máta peprná, divoká máta
Srdce: fialka, matcha čaj, sladký fenykl, bílá růže
Základ: cedrové dřevo, vetiver, bílé pižmo

Italská značka parfémů do místnosti Teatro Fragranze Uniche je výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup se stal přidanou hodnotou jejich produktů. Velkou pozornost věnují celému výrobnímu procesu. Produkty jsou ve 100% recyklovatelných obalech z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně jsou prodávány ve 100% recyklovatelných PET lahvích. Zelená strategie se promítá také do výroby parfémů samotných: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. To zajišťuje vyšší odolnost vůně ve vzduchu, ať už je rozptylována pomocí bambusových tyčinek nebo rozstřikovačem.

Použití:
- Odstraňte opatrně gumovou zátku. Ponořte všechny tyčinky do lahvičky, aby nasákly olejem.
- Vůně se začne plně uvolňovat po 24 až 36 hodinách.
- Pro zesílení vůně příležitostně otočte tyčinky vzhůru nohama.
- Skladujte na chladném místě a chraňte před přímým světlem.

100 ml difuzér je určen pro malé prostory do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určen do prostor 25 – 50 m2. Do velkých otevřených prostor doporučujeme využít větší difuzéry v kombinaci s malými, které budou rozmístěny na více místech v prostoru.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem500 ml
KonzistenceAroma difuzér
UrčeníMuži | Ženy
Druh vůněKvětinová | Citrusová | Bylinná
UmístěníJídelna | Vstupní hala | Obývací pokoj
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche