• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Náplň do aroma difuzéru Oro luxusní kolekce

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Náplň do aroma difuzéru Oro luxusní kolekce 500 ml

Náhradní náplň do interiérového parfému s aromatickou silou černého pepře zahalenou do květin a pačuli přináší do bytu ducha florentské renesance.

Teatro Fragranze Uniche8058159962818TETORO500RKYZ2000101Náhradní náplň do interiérového parfému s aromatickou silou černého pepře zahalenou do květin a pačuli přináší do bytu ducha florentské renesance.
500 ml |do 10 [dnů]
1 650 Kč
Kód: TETORO500R
EAN: 8058159962818
Objednám teď a zásilku obdržím
DOPRAVA ZDARMA20.05.2022

Náhradní náplň do interiérového parfému s aromatickou silou černého pepře zahalenou do květin a pačuli přináší do bytu ducha florentské renesance.

Nemáme tuto bytovou vůni Teatro skladem? Můžeme Vám ji dovézt přímo od výrobce z Itálie. Pošlete svoji objednávku a spojíme se s Vámi.

Potřebujete k náplni i nové bambusové tyčinky? Napište nám.

Vůně Luxusního aroma difuzéru do bytu Teatro Oro je charakterizována aromatickou silou černého pepře z Madagaskaru. Jemné květinové nóty plumérie objímají květinové nóty pačuli, které přidává této tajuplné směsi svůdnost. Luxusní lahev se stane módní dekorací ve Vašem prostoru. Tento difuzér je ideální do studia, obývacího pokoje nebo haly. Teatro není jen osvěžovač vzduchu, ale opravdový interiérový parfém. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Intenzitu vůně do bytu můžete regulovat množstvím použitých tyčinek a jejich otáčením. Doba provonění se může u objemu 100 - 200 ml pohybovat od 2 do 6 měsíců v závislosti na velikosti prostoru, větrání, teplotě a regulaci intenzity vůně.

Horní nóty: černý pepř, růžový pepř, šalvěj, hřebíček, bergamot
Střední nóty: plumérie, lípa, bílé květy
Základ: cedr, pačuli, ambra

Bytové vůně italské značky Teatro Fragranze Uniche jsou výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup je přidanou hodnotou bytových vůní Teatro Fragrancze Uniche. Zakladatelky věnují velkou pozornost celému výrobnímu procesu. Parfémy do bytu balí do 100% recyklovatelných obalů z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně balí do 100% recyklovatelných PET lahví. Bytové parfémy samotné jsou vyráběny v rámci této zelené strategie: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. Proto vůně do bytu Teatro ve vzduchu déle vydrží.

Použití:
- Odstraňte opatrně gumovou zátku. Ponořte všechny tyčinky do lahvičky, aby nasákly olejem.
- Vůně se začne plně uvolňovat po 24 až 36 hodinách.
- Pro zesílení vůně příležitostně otočte tyčinky vzhůru nohama.
- Skladujte na chladném místě a chraňte před přímým světlem.

100 ml difuzér je určen pro malé prostory do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určen do prostor 25 – 50 m2. Do velkých otevřených prostor doporučujeme využít větší difuzéry v kombinaci s malými, které budou rozmístěny na více místech v prostoru.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu