• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
TEATRO FRAGRANZE UNICHE luxusní vonná svíčka Fiore

TEATRO FRAGRANZE UNICHE luxusní vonná svíčka Fiore 240 g

Exploze květinových nót v této ručně vyráběné vonné svíčce probouzí emoce a skryté vzpomínky. Je ideální do obytných prostor i intimních zákoutí domu.

Teatro Fragranze Uniche8058159961436TETFLCFZW2000101Exploze květinových nót v této ručně vyráběné vonné svíčce probouzí emoce a skryté vzpomínky. Je ideální do obytných prostor i intimních zákoutí domu.
240 g |do 10 [dnů]
2 250 Kč
Kód: TETFLC
EAN: 8058159961436
Objednám teď a zásilku obdržím
DOPRAVA ZDARMA21.05.2022

Exploze květinových nót v této ručně vyráběné vonné svíčce probouzí emoce a skryté vzpomínky. Je ideální do obytných prostor i intimních zákoutí domu.

Nemáme tuto bytovou vůni Teatro skladem? Můžeme Vám ji dovézt přímo od výrobce z Itálie. Pošlete svoji objednávku a spojíme se s Vámi.

Parfémovaná svíčka z řady Teatro Fiore má lehkou a sofistikovanou vůni. Je zářivá a svůdná. Odhaluje elegantní vůni dobře skrytých vzpomínek. Nádherný buket bílých květů má jemný a energický charakter. Exploze květinových nót probouzí emoce a vzpomínky čistě ženské energie. Tato vysoce rafinovaná vůně je skvělou volbou jak do sdílených obytných prostor, tak i do intimnějších místností.

Svíčky z přírodního rostlinného vosku jsou ukryty v elegantních skleněných svícnech. Vyrábí je jedna z nejstarších italských továren na svíčky. Tyto řemeslné skvosty jsou vyráběny ručně a jen z kvalitních surovin. Ty nejčistší esenciální oleje a parafín derivovaný z rostlin jsou v nich moudře dávkovány. Díky metodě mísení vosku a manuálnímu tlaku při ruční výrobě mají svíčky dlouhou dobu hoření. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Horní nóty: bílá gardénie, bílý narcis, jasmín, bergamot
Střední nóty: plumérie, růže, tahitská gardénie, cedrové dřevo, pačuli
Základ: bílé pižmo, heliotrop

Bytové vůně italské značky Teatro Fragranze Uniche jsou výtvorem malé skupinky vášnivých žen. Do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup je přidanou hodnotou bytových vůní Teatro Fragrancze Uniche. Zakladatelky věnují velkou pozornost celému výrobnímu procesu. Parfémy do bytu balí do 100% recyklovatelných obalů z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně balí do 100% recyklovatelných PET lahví. Bytové parfémy samotné jsou vyráběny v rámci této zelené strategie: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. Proto vůně do bytu Teatro ve vzduchu déle vydrží.

Použití: zapalte dle potřeby k provonění prostor a navození příjemné relaxační atmosféry.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Nestavte na nebo v blízkosti hořlavých povrchů. Obal svíčky může být při hoření horký, doporučujeme umístit na nehořlavou podložku. Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Udržujte mimo dosah dětí a zvířat. Nepožívejte.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Obsah240 g
KonzistenceSvíčka
UrčeníMuži | Ženy
Druh vůněKvětinová
UmístěníObývací pokoj | Celý dům | Ložnice
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche