• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Interiérový parfém ve spreji Tobacco 1815

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Interiérový parfém ve spreji Tobacco 1815 100 ml

Luxusní interiérový sprej s vůní tabáku, hřebíčku a vanilky snadno provoní váš domov. Hodí se do obývacího pokoje, pracovny i knihovny.

Teatro Fragranze Uniche8058159964638TETTA100STFU VA73000101Luxusní interiérový sprej s vůní tabáku, hřebíčku a vanilky snadno provoní váš domov. Hodí se do obývacího pokoje, pracovny i knihovny.
100 ml |Skladem do 2 ks
1 049 Kč
Kód: TETTA100STFU
EAN: 8058159964638
Objednám teď a zásilku obdržím
Osobně v Brně23.05.2022 9:16
DOPRAVA ZDARMA23.05.2022

Luxusní interiérový sprej s vůní tabáku, hřebíčku a vanilky snadno provoní váš domov. Hodí se do obývacího pokoje, pracovny i knihovny.

Interiérový sprej s rozprašovačem s vůní Tobacco 1815 od Teatro Fragrance Uniche oslavuje zrození florentské legendy s 200 letou historií. Je skvělou volbou do obývacího pokoje, studovny, knihovny, pracovny či meditační místnosti. Silná vůně tabáku, spojená s aromatickými nótami hřebíčku a ceylonské skořice, je v základu oslazená vanilkovými lusky. Teatro není jen osvěžovač vzduchu, ale opravdový interiérový parfém. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Sprej můžete použít k okamžitému, krátkodobému provonění bytu či kanceláře nebo také jako náhradní náplň do aroma difuzéru. Svoji oblíbenou vůni si ve spreji můžete vzít s sebou na cesty, provonět auto (ideálně koberečky) či třeba toaletu. Můžete jej nastříkat na kapesník a vložit do šatní skříně.

Horní nóty: skořice, hřebíček, pelyněk
Středí nóty: tabák, vetiver, kokos
Základ: vanilka, ambra

Italská značka parfémů do místnosti Teatro Fragranze Uniche je výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup se stal přidanou hodnotou jejich produktů. Velkou pozornost věnují celému výrobnímu procesu. Produkty jsou ve 100% recyklovatelných obalech z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně jsou prodávány ve 100% recyklovatelných PET lahvích. Zelená strategie se promítá také do výroby parfémů samotných: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. To zajišťuje vyšší odolnost vůně ve vzduchu, ať už je rozptylována pomocí bambusových tyčinek nebo rozstřikovačem.

Použití:
stříkejte volně do prostoru dle potřeby.

Varování: Případné potřísnění povrchů okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobilo znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.
 

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem100 ml
KonzistenceSprej
UrčeníMuži | Ženy
Druh vůněKořeněná | Bylinná
UmístěníObývací pokoj | Pracovna | Knihovna | Studovna
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche