• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Interiérový parfém Sea Wind / Vento di Mare

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Interiérový parfém Sea Wind / Vento di Mare 100 ml

Italský interiérový sprej s vůní moře přináší ducha florentské renesance i do vašeho bytu. Ideální do koupelny a míst k relaxaci.

Teatro Fragranze Uniche8058159964676TETVM100STFUNA73000101Italský interiérový sprej s vůní moře přináší ducha florentské renesance i do vašeho bytu. Ideální do koupelny a míst k relaxaci.
100 ml |Skladem do 1 ks
849 Kč
Kód: TETVM100STFU
EAN: 8058159964676
Objednám teď a zásilku obdržím
Osobně v Brně30.05.2022 9:54
DOPRAVA ZDARMA30.05.2022

Italský interiérový sprej s vůní moře přináší ducha florentské renesance i do vašeho bytu. Ideální do koupelny a míst k relaxaci.

Interiérový sprej s rozprašovačem s vůní Sea Wind od Teatro Fragrance Uniche je skvělou volbou do míst k relaxaci nebo koupelny. Vůně mořského života naplňuje vzduch dokonalou směsí pižma a ozónu. Teatro není jen osvěžovač vzduchu, ale opravdový interiérový parfém. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Sprej můžete použít k okamžitému, krátkodobému provonění bytu či kanceláře nebo také jako náhradní náplň do aroma difuzéru. Svoji oblíbenou vůni si ve spreji můžete vzít s sebou na cesty, provonět auto (ideálně koberečky) či třeba toaletu. Můžete jej nastříkat na kapsník a vložit do šatní skříně.

Horní nóty: mořská řasy, meloun, citron
Středí nóty:jasmín, muškát, brambořík
Základ: santalové dřevo, bílé pižmo

Italská značka parfémů do místnosti Teatro Fragranze Uniche je výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup se stal přidanou hodnotou jejich produktů. Velkou pozornost věnují celému výrobnímu procesu. Produkty jsou ve 100% recyklovatelných obalech z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně jsou prodávány ve 100% recyklovatelných PET lahvích. Zelená strategie se promítá také do výroby parfémů samotných: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. To zajišťuje vyšší odolnost vůně ve vzduchu, ať už je rozptylována pomocí bambusových tyčinek nebo rozstřikovačem.

Použití: stříkejte volně do prostoru dle potřeby.

Varování: Případné potřísnění povrchů okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobilo znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.
 

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem100 ml
KonzistenceSprej
Druh vůněKvětinová | Pižmová | Vodní
UmístěníKoupelna | Relaxační prostory | Celý dům
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche