• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Sleva 30%
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér Sea Wind / Vento di Mare

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér Sea Wind / Vento di Mare 250 ml

Italský interiérový parfém s vůní moře přináší ducha florentské renesance i do vašeho bytu. Ideální do relaxačních prostor.

Teatro Fragranze Uniche8058159964652TETVM250TFUPA73000101Italský interiérový parfém s vůní moře přináší ducha florentské renesance i do vašeho bytu. Ideální do relaxačních prostor.
250 ml |Skladem do 2 ks
Původní cena 1 649 Kč
1 154 Kč
Kód: TETVM250TFU
EAN: 8058159964652
Objednám teď a zásilku obdržím
Osobně v Brně28.11.2022 9:47
DOPRAVA ZDARMA28.11.2022

Italský interiérový parfém s vůní moře přináší ducha florentské renesance i do vašeho bytu. Ideální do relaxačních prostor.

Bytový aroma difuzér Teatro s vůní Sea Wind je skvělou volbou do koupelny a míst k relaxaci. Vůně mořského života naplňuje vzduch dokonalou směsí pižma a ozónu. Teatro není jen osvěžovač vzduchu, ale opravdový interiérový parfém. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Obsahuje 10 bambusových tyčinek v délce 30 cm. Intenzitu vůně můžete regulovat množstvím použitých tyčinek a jejich otáčením. Doba provonění se může u objemu 100 - 200 ml pohybovat od 2 do 6 měsíců v závislosti na velikosti prostoru, větrání, teplotě a regulaci intenzity vůně.

Horní nóty: mořská řasy, meloun, citron
Středí nóty:jasmín, muškát, brambořík
Základ: santalové dřevo, bílé pižmo

Italská značka parfémů do místnosti Teatro Fragranze Uniche je výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup se stal přidanou hodnotou jejich produktů. Velkou pozornost věnují celému výrobnímu procesu. Produkty jsou ve 100% recyklovatelných obalech z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně jsou prodávány ve 100% recyklovatelných PET lahvích. Zelená strategie se promítá také do výroby parfémů samotných: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. To zajišťuje vyšší odolnost vůně ve vzduchu, ať už je rozptylována pomocí bambusových tyčinek nebo rozstřikovačem.

Použití:
- Odstraňte opatrně gumovou zátku. Ponořte všechny tyčinky do lahvičky, aby nasákly olejem.
- Vůně se začne plně uvolňovat po 24 až 36 hodinách.
- Pro zesílení vůně příležitostně otočte tyčinky vzhůru nohama.
- Skladujte na chladném místě a chraňte před přímým světlem.

100 ml difuzér je určen pro malé prostory do cca. 20 m2. 250 ml difuzér je určen do prostor 25 – 50 m2. Do velkých otevřených prostor doporučujeme využít větší difuzéry v kombinaci s malými, které budou rozmístěny na více místech v prostoru.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.
 

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Další produkty

Teatro Fragranze Uniche

Související produkty