• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér s vůní Pure Amber / Pura Ambra

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér s vůní Pure Amber / Pura Ambra 500 ml

Parfém do interiéru s vůní čisté rostlinné ambry můžete využít do částí domu, kde chcete mít své soukromí. Ideálně v ložnici, pracovně a knihovně.

Teatro Fragranze Uniche8058159964508TETPA500TFU MA73000101Parfém do interiéru s vůní čisté rostlinné ambry můžete využít do částí domu, kde chcete mít své soukromí. Ideálně v ložnici, pracovně a knihovně.
500 ml |do 14 [dnů]
2 349 Kč
Kód: TETPA500TFU
EAN: 8058159964508
Objednám teď a zásilku obdržím
DOPRAVA ZDARMA28.05.2022

Parfém do interiéru s vůní čisté rostlinné ambry můžete využít do částí domu, kde chcete mít své soukromí. Ideálně v ložnici, pracovně a knihovně.

Nemáme tuto bytovou vůni Teatro skladem? Můžeme Vám ji dovézt přímo od výrobce z Itálie. Pošlete svoji objednávku a spojíme se s Vámi.

Aroma difuzér do bytu Teatro Pure Amber v sobě mísí starobylé vůně rostlinné ambry s aromatickými, květinovými a dřevitými esencemi. Ambra má hřejivou, nasládlou vůni s dotekem koření a medu. Je ideální pro nejintimnější části domu jako je knihovna, pracovna, studovna a ložnice.
Teatro není jen osvěžovač vzduchu, ale opravdový interiérový parfém. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Výhodnější balení 500 ml obsahuje 10 bambusových tyčinek v délce 36 cm. Intenzitu vůně do bytu můžete regulovat množstvím použitých tyčinek a jejich otáčením. Doba provonění se může u objemu 100 - 200 ml pohybovat od 2 do 6 měsíců v závislosti na velikosti prostoru, větrání, teplotě a regulaci intenzity vůně.

Horní nóty: bulharská růže, fialka
Střední nóty: pačuli, cedrové dřevo, hřebíček
Základ: arabská ambra, vanilka

Bytové vůně italské značky Teatro Fragranze Uniche jsou výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup je přidanou hodnotou bytových vůní Teatro Fragrancze Uniche. Zakladatelky věnují velkou pozornost celému výrobnímu procesu. Parfémy do bytu balí do 100% recyklovatelných obalů z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně balí do 100% recyklovatelných PET lahví. Bytové parfémy samotné jsou vyráběny v rámci této zelené strategie: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. Proto vůně do bytu Teatro ve vzduchu déle vydrží.

Použití:
- Odstraňte opatrně gumovou zátku. Ponořte všechny tyčinky do lahvičky, aby nasákly olejem.
- Vůně se začne plně uvolňovat po 24 až 36 hodinách.
- Pro zesílení vůně 1-2x denně otočte tyčinky vzhůru nohama.
- Skladujte na chladném místě a chraňte před přímým světlem.

100 ml difuzér je určen pro malé prostory do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určen do prostor 25 – 50 m2. Do velkých otevřených prostor doporučujeme využít větší difuzéry v kombinaci s malými, které budou rozmístěny na více místech v prostoru.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu