• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Sleva 40%
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér Ruby v šedém dekantéru

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér Ruby v šedém dekantéru šedý kepr 1 L

Interiérový parfém s vůní granátového jablka a černého rybízu v luxusním dekantéru je ideální do kuchyně, jídelny a obývacího pokoje.

Teatro Fragranze Uniche8595605912763TETRU1000VSPBBE8X2000101Interiérový parfém s vůní granátového jablka a černého rybízu v luxusním dekantéru je ideální do kuchyně, jídelny a obývacího pokoje.
šedý kepr 1 L |Skladem do 1 ks
Původní cena 6 790 Kč
4 074 Kč
Kód: TETRU1000VSPBB
EAN: 8595605912763
Objednám teď a zásilku obdržím
Osobně v Brně12.06.2023 9:16
Zásilkovna od 109 Kč12.06.2023
PPL od 129 Kč12.06.2023
DPD od 89 Kč12.06.2023
Česká pošta - Balík Do ruky od 140 Kč12.06.2023
Česká pošta - Balík Na poštu od 140 Kč12.06.2023

Interiérový parfém s vůní granátového jablka a černého rybízu v luxusním dekantéru je ideální do kuchyně, jídelny a obývacího pokoje.

Řada Couture je novinkou ve světě bytových parfémů. Interiérová vůně je ukryta v elegantní váze potažené jemným šedočerným keprem s mašlíi. Dekorativní dekantéry dodají jakémukoliv prostředí nezaměnitelnou, jedinečnou a fascinující náladu. Špičkové zpracování je předurčeno pro originální interiéry.

Fascinující a energická vůně bytového aroma difuzéru Teatro Ruby je skvělou volbou do kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Intenzivní vůně granátového jablka a černého rybízu v kombinaci s jiskřivými nótami kalábrijského bergamotu a sladkého sicilského pomeranče. Teatro není jen osvěžovač vzduchu, ale opravdový interiérový parfém. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Obsahuje 16 bambusových tyčinek v délce 45 cm. Intenzitu vůně můžete regulovat množstvím použitých tyčinek a jejich otáčením. Doba provonění se může u základního objemu 100 - 200 ml pohybovat od 2 do 6 měsíců v závislosti na velikosti prostoru, větrání, teplotě a regulaci intenzity vůně.

Horní nóty: granátové jablko, citron, červený pomeranč
Střední nóty: broskev, jahoda, pomerančový květ
Základ: bílé pižmo, vanilka

Italská značka parfémů do místnosti Teatro Fragranze Uniche je výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup se stal přidanou hodnotou jejich produktů. Velkou pozornost věnují celému výrobnímu procesu. Produkty jsou ve 100% recyklovatelných obalech z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně jsou prodávány ve 100% recyklovatelných PET lahvích. Zelená strategie se promítá také do výroby parfémů samotných: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. To zajišťuje vyšší odolnost vůně ve vzduchu, ať už je rozptylována pomocí bambusových tyčinek nebo rozstřikovačem.

Použití:
- Odstraňte opatrně gumovou zátku. Ponořte všechny tyčinky do lahvičky, aby nasákly olejem.
- Vůně se začne plně uvolňovat po 24 až 36 hodinách.
- Pro zesílení vůně příležitostně otočte tyčinky vzhůru nohama.
- Skladujte na chladném místě a chraňte před přímým světlem.

100 ml difuzér je určen pro malé prostory do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určen do prostor 25 – 50 m2. Do velkých otevřených prostor doporučujeme využít větší difuzéry v kombinaci s malými, které budou rozmístěny na více místech v prostoru.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.
 

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem1 L
KonzistenceAroma difuzér
UrčeníŽeny | Muži
Druh vůněOvocná
UmístěníKuchyně | Jídelna | Obývací pokoj
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche

Další produkty

Teatro Fragranze Uniche