• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 199 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér Fiore luxusní kolekce

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér Fiore luxusní kolekce 100 ml

Exploze květinových nót luxusní interiérové vůně probouzí emoce a skryté vzpomínky. Ideální volba do obytných prostor i intimních zákoutí domu.

Teatro Fragranze Uniche8058159964287TETFLC100TFUN673000101Exploze květinových nót luxusní interiérové vůně probouzí emoce a skryté vzpomínky. Ideální volba do obytných prostor i intimních zákoutí domu.
100 ml |Skladem do 1 ks
1 090 Kč
Kód: TETFLC100TFU
EAN: 8058159964287
Objednám teď a zásilku obdržím
Osobně v Brně04.07.2022 9:39
DOPRAVA ZDARMA04.07.2022

Exploze květinových nót luxusní interiérové vůně probouzí emoce a skryté vzpomínky. Ideální volba do obytných prostor i intimních zákoutí domu.

Luxusní aroma difuzér Teatro Fiore má lehkou a sofistikovanou vůni. Je zářivá a svůdná. Odhaluje elegantní vůni dobře skrytých vzpomínek. Nádherný buket bílých květů má jemný a energický charakter. Exploze květinových nót probouzí emoce a vzpomínky čistě ženské energie. Tato vysoce rafinovaná vůně je skvělou volbou jak do sdílených obytných prostor, tak i do intimnějších místností. Teatro není jen osvěžovač vzduchu, ale opravdový interiérový parfém. Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví.

Obsahuje 8 bambusových tyčinek v délce 20 cm. Intenzitu vůně můžete regulovat množstvím použitých tyčinek a jejich otáčením. Doba provonění se může u objemu 100 - 200 ml pohybovat od 2 do 6 měsíců v závislosti na velikosti prostoru, větrání, teplotě a regulaci intenzity vůně.

Horní nóty: bílá gardénie, bílý narcis, jasmín, bergamot
Střední nóty: plumérie, růže, tahitská gardénie, cedrové dřevo, pačuli
Základ: bílé pižmo, heliotrop

Italská značka parfémů do místnosti Teatro Fragranze Uniche je výtvorem malé skupinky žen, které do svých vysoce kvalitních produktů vkládají lásku k parfémářskému umění v duchu florentské renesance. Spolupracují s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky. Výsledkem je portfolio exkluzivních vůní skrývající nezapomenutelné zážitky s přívlastkem "made in Italy".

Ekologický přístup se stal přidanou hodnotou jejich produktů. Velkou pozornost věnují celému výrobnímu procesu. Produkty jsou ve 100% recyklovatelných obalech z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně jsou prodávány ve 100% recyklovatelných PET lahvích. Zelená strategie se promítá také do výroby parfémů samotných: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. To zajišťuje vyšší odolnost vůně ve vzduchu, ať už je rozptylována pomocí bambusových tyčinek nebo rozstřikovačem.

Použití:
- Odstraňte opatrně gumovou zátku. Ponořte všechny tyčinky do lahvičky, aby nasákly olejem.
- Vůně se začne plně uvolňovat po 24 až 36 hodinách.
- Pro zesílení vůně příležitostně otočte tyčinky vzhůru nohama.
- Skladujte na chladném místě a chraňte před přímým světlem.

100 ml difuzér je určen pro malé prostory do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určen do prostor 25 – 50 m2. Do velkých otevřených prostor doporučujeme využít větší difuzéry v kombinaci s malými, které budou rozmístěny na více místech v prostoru.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.
 

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem100 ml
KonzistenceAroma difuzér
Druh vůněKvětinová
UmístěníCelý dům | Ložnice | Obývací pokoj
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche