• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
S.T.DUPONT Be Exceptional pánská toaletní voda

S.T.DUPONT Be Exceptional pánská toaletní voda 50 ml

Staňte se tím jediným, kterého bude chtít! Pánská vůně pro svůdce ve francouzském stylu je orientální, dřevitá a aromatická.

S.T. Dupont3386460089012DA028A02NCU2000101Staňte se tím jediným, kterého bude chtít! Pánská vůně pro svůdce ve francouzském stylu je orientální, dřevitá a aromatická.
50 ml |do 30 [dnů]
715 Kč
Kód: DA028A02
EAN: 3386460089012
Objednám teď a zásilku obdržím
DOPRAVA ZDARMA29.05.2022

Staňte se tím jediným, kterého bude chtít! Pánská vůně pro svůdce ve francouzském stylu je orientální, dřevitá a aromatická.

Muž, pro kterého parfémářka Natalie Gracia-Cetto navrhla pánskou vůni Be Exceptional S.T.Dupont, je svůdce ve francouzském stylu. Je vždy elegantní a cool.

Muž, pro kterého parfémářka Natalie Gracia-Cetto navrhla pánskou vůni Be Exceptional S.T.Dupont, je svůdce ve francouzském stylu. Je vždy elegantní a cool. Zdvořilý a pozorný, ale také silný a mužný. Potrpí si na vysoce kvalitní doplňky a umí ocenit mistrovskou práci a dokonalé suroviny. Ví, co je umění žít. Má svoji vizi a jde si za ní.Naprosto mužná vůně je moderní a povzbudivá. Patří do rodiny orientálních, dřevitých a aromatických. Otevírá se šťavnatou svěžestí grapefruitu a červeného zázvoru. Ty poté kontrastují se základními nótami ambry a smyslného pačuli. Tento podpis se nádherně mísí v srdci vůně s elegancí kosatce, bobů tonka a moderními tóny kůže.Hlava: bergamot, grapefruit, červený zázvor

Srdce: kosatec, kůže, boby tonka

Základ: vetiver, pačuli, ambraNektar vůně je ukryt v nadčasovém, silném flakonu se známým vzorem diamantových hlav na uzávěru. Symbolizuje mistry řemesla, kteří hledají pro S.T. Dupont dokonalost.Firma S.T.Dupont se již od roku 1872 zabývala výrobou a prodejem zavazadel a cestovního vybavení určeného pro cesty dobře postavené klientely Orient expresem nebo cestujících na francouzskou Riviéru. Nyní se specializuje na výrobu zapalovačů, hodinek, psacích per, koženého zboží a dalších doplňků pro výjimečné muže. Její vůně jsou inspirované francouzskou elegancí a potvrzují prvotřídní tradici a fascinující oslnivý luxus.


Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem50 ml
UrčeníMuži
Druh vůněOrientální | Dřevitá | Aromatická
Značka / VýrobceS.T. Dupont

Další produkty

S.T. Dupont
S.T. Dupont Essence Pure toaletní voda pro muže
Na objednávku
1 320 Kč
650 Kč
S.T. Dupont parfémová voda pro ženy
Na objednávku
659 Kč
550 Kč
S.T. Dupont Passenger parfémová voda pro ženy
Skladem: nad 3  ks
781 Kč
S.T. Dupont Passenger toaletní voda pro muže
Na objednávku
759 Kč
650 Kč
S.T.Dupont Essence Pure parfémovaná voda pro ženy
Na objednávku
770 Kč
560 Kč