• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
S.T.DUPONT Be Exceptional Gold parfémová voda pro muže

S.T.DUPONT Be Exceptional Gold parfémová voda pro muže 100 ml

Luxus, který musíte mít! Pánský parfém pro svůdce ve francouzském stylu má elegantní, smyslnou a fougére vůni se svěžími nótami.

S.T. Dupont3386460101295DA029A01FN23000101Luxus, který musíte mít! Pánský parfém pro svůdce ve francouzském stylu má elegantní, smyslnou a fougére vůni se svěžími nótami.
100 ml |do 30 [dnů]
1 089 Kč
Kód: DA029A01
EAN: 3386460101295
Objednám teď a zásilku obdržím
DOPRAVA ZDARMA28.05.2022

Luxus, který musíte mít! Pánský parfém pro svůdce ve francouzském stylu má elegantní, smyslnou a fougére vůni se svěžími nótami.

Novou verzi Gold pánské vůně Be Exceptional S.T. Dupont navrhla parfémářka Carine Certain Boinová. Jejím hlavním cílem bylo vytvořit divoký a rockový kontrast horka a chladu. Inspirací jí byla smyslná rocková elegance. Zkomponovala ji z tradičního akordu fougére se svěžími nótami, který zahřála kořením a dřevem.Naprosto mužná vůně je moderní a smyslná. Můžeme ji popsat jako fougére, ambrovou a orientální. Její hlava je jiskřivá jako paprsek světla. Kořeněné a dřevité akcenty jí dodávají energii a smyslnost.Hlava:olej z egyptského kakostu, olej z madagaskarského černého pepře, mandarinka

Srdce: olej z levandule abrialis, cedrové dřevo, Pomarose

Základ: olej z amyrisu, olej z indonéské pačule, AmbermaxNektar vůně je ukryt v nadčasovém, silném flakonu se známým vzorem diamantových hlav na uzávěru. Symbolizuje mistry řemesla, kteří hledají pro S.T. Dupont dokonalost.Firma S.T.Dupont se již od roku 1872 zabývala výrobou a prodejem zavazadel a cestovního vybavení určeného pro cesty dobře postavené klientely Orient expresem nebo cestujících na francouzskou Riviéru. Nyní se specializuje na výrobu zapalovačů, hodinek, psacích per, koženého zboží a dalších doplňků pro výjimečné muže. Její vůně jsou inspirované francouzskou elegancí a potvrzují prvotřídní tradici a fascinující oslnivý luxus.


Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem100 ml
UrčeníMuži
Druh vůněOrientální | Fougére (kapradinová) | Ambrová
Značka / VýrobceS.T. Dupont

Další produkty

S.T. Dupont
S.T. Dupont Passenger toaletní voda pro muže
Na objednávku
759 Kč
650 Kč
S.T. Dupont Passenger parfémová voda pro ženy
Skladem: nad 3  ks
781 Kč
S.T. Dupont Essence Pure toaletní voda pro muže
Na objednávku
1 320 Kč
650 Kč
S.T.Dupont Essence Pure parfémovaná voda pro ženy
Na objednávku
770 Kč
560 Kč
S.T. Dupont parfémová voda pro ženy
Na objednávku
659 Kč
550 Kč

Související produkty