Salon v Pardubicích před změnou

Salon v Pardubicích před změnou

Po přestavbě na Sensualité Beauty Gold

Po přestavbe na Sensualité Beauty Gold
 
 • 1
 • Česká síť kosmetických salónů

  Nová síť kosmetických salonů není založená pouze na odběru zboží, ale hlavně na společné vizi, sdíleném know-how a vysoké přidané hodnotě. Naším cílem je poskytnout zákazníkům špičkovou odbornou péči, luxusní produkty i jedinečný zážitek.

 • Příležitost pro váš podnik

  Na rozdíl od jiných dodavatelů vám aktivně pomůžeme s vaším růstem. Zviditelníme váš salon, přivedeme nové zákazníky a naučíme, jak si je udržet. Díky nám budete moci rozvíjet své odborné kompetence a pomocí chytrého marketingu o nich přesvědčíte více lidí. Udě láme z vás hvě zdy ve vašem regionu!

 • 2
 • 3
 • Zázemí silné a férové společnosti

  Umožníme vám opřít se o zkušenosti a zázemí firmy, která je na trhu už 25 let. Poradíme vám, jak to děláme ve vlastním salonu, získáte možnost profitovat z prodeje kosmetiky v našem e-shopu. A naše silné marketingové a obchodní oddě lení bude připravené vám kdykoli pomoci.

Proč se k nám přidat?

 • 1

  Zlepšíte služby

  Vybudujete podnik, kam přijdou lidé za kvalitou a zážitkem

 • 2

  Získáte zákazníky

  Chytrý marketing do vašeho salonu přivede nové zákazníky.

 • 3

  Upevníte vztahy

  Naučíme vás, jak pracovat se zákazníky, aby si vás zamilovali.

 • 4

  Zvýšíte obrat

  Proškolíme vás nejen v kosmetice, ale i v marketingu a obchodu.

Staňte se partnerem

Informace o vašem salonuInformace o Vás

Kód z obrázku*
  

Poznejte Sensualité Každodenní rituál znovuzrození

Sensualité je síť kosmetických salonů, eshop s kosmetikou a konečně také unikátní magazín o kráse. Náš hlavní salon najdete v Brně, ale ve spolupráci s certifikovanými partnery poskytujeme špičkovou péči, po celé ČR. Na našem eshopu si můžete objednat kosmetiku nejlepších francouzských značek také pro domácí použití. A díky radám z našich článků o sebe můžete pečovat ještě účinněji. Našim cílem je, abyste měly vždy tu nejlepší péči na dosah ruky. A mohly se každý den cítit jako znovuzrozená.

 • Se smyslem pro krásu. Již 25 let
 • Se smyslem pro krásu. Již 25 let

  Vše začalo v roce 1991, kdy jsme začali do Česka přivážet první flakónky parfémů exkluzivních francouzských značek. Po dlouhých dekádách, kdy kosmetická výbava většiny českých žen čítala kelímek krému Nivea a kolínskou vodu Živé květy, to byla opravdu nevídaná změna. Časem jsme začali spolupracovat s beauty salóny po celé republice, které využívají našich produktů i know-how z kosmetického trhu. Pravidelně pro ně pořádáme workshopy a školení, pomáháme jim lépe pochopit očekávání jejich klientů a učíme je, jak být ve svém podnikání opravdovými profesionály.

 • Luxusní prostředí salónu v centru Brna
 • Luxusní prostředí salónu v centru Brna

  Otevření beauty salónu pod vlastní značkou Sensualité bylo odjakživa naším velkým snem. Poprvé jsme si ho splnili před 15 lety, kdy jsme poprvé otevřeli tehdejší salón na Hrnčířské. Podruhé pak v roce 2016 při stěhování do nových luxusních prostor na brněnském Cejlu. Naší vizí bylo stvořit malý kousek světa, kde se budete cítit takřka královsky – odpočatě, výjimečně a zase trochu krásnější.

  Objevit salón
 • Vydáváme vlastní magazín
 • Vydáváme vlastní magazín

  Střípky našeho know-how a poznatky ze světa krásy vyprávíme zákazníkům v řádcích magazínu Sensualité, který si můžete přečíst v našich salónech nebo online. V jeho článcích vás provedeme cestou k dokonalé pleti, prozradíme, proč je dobré se vyhnout botoxu nebo který návrhář si při diskuzi o svém prvním platu řekl o 700 dolarů týdně. Nejnovější články vám rádi pošleme rovnou na e-mail, stačí se přihlásit k odběru novinek.

  Prolistovat magazín

Důvěřují nám věhlasné beauty značky

Historii krásy už po celá staletí píší zvučná jména jako Burberry, Cartier nebo Oscar De La Renta. Jsou synonymem elegance, ženskosti, půvabu a snad každá žena v hloubi duše touží vlastnit alespoň jeden skvost z jejich legendární tvorby. Patříte k nim taky? Inu, nejenže vám naprosto rozumíme, ale navíc vám to i umožníme!

Jsme výhradním distributorem značek pro Česko a Slovensko

ABERCROMBIE & FITCHAGENT PROVOCATEURALEX SIMONEBALMAINBOUCHERONBURBERRY
CLEANCOACHDUNHILLGelle FreresHOLLISTERKARL LAGERFELD
LOLITA LEMPICKAM-CEUTICMARIA GALLANDNAIFORLANEORLY
OSCAR DE LA RENTAROCHASS.T. DUPONTSveltesseTeatroTERRAKÉ
THALGOZLATÁ MASKA

Vyvinuto francouzskými experty na krásu

Z kosmetických laboratoří sídlících v pařížských uličkách, na březích Seiny či v romantických zákoutích Montmartru přímo na vaši zkrášlovací poličku v koupelně přinášíme to nejlepší, co si vaše krása zaslouží. Nechte se unést kosmetickými přípravky a exkluzivní parfémy 27 světových značek v nabídce Sensualité.

100% originální přípravky

Dovážíme pouze originální produkty světových kosmetických značek od ověřených dodavatelů.

Vysoká kvalita produktů

Přípravky z portfolia Sensualité patří k tomu nejlepšímu, co můžete své kráse dopřát.

Péče pro celé tělo

Najdete u nás kosmetiku pleťovou, vlasovou i tělovou, dekorativní přípravky i parfémy.

Vyzkoušeno na vlastní kůži

Každý z produktů nejprve osobně vyzkoušíme, než ho nabídneme v eshopu či salónu.

Profesionální poradenství

Naši specialisté vám poradí, jak přípravky používat tak, aby byl výsledný efekt co nejlepší.

Přesvědčili jsme vás?

Z kosmetických laboratoří sídlících v pařížských uličkách, na březích Seiny či v romantických zákoutích Montmartru.

Zažádejte si o startovací balíček ještě dnes!

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.