Přijďte si zdarma vyzkoušet přístrojové ošetření iBeauty na míru Vaší zralé pleti.

V měsíci řijnu doporučujeme:

Ošetření pleti s  kosmetickým přístrojem iBeauty proti stárnutí,

které regeneruje, pozvedá a zpevňuje pleť. Je ideální jako péče proti stárnutí zralé pleti.

Akce ošetření pleti kosmetickým přístrojem iBeauty zdarmaZískejte v říjnu ZDARMA zkrácené ošetření pleti kosmetickým přístrojem iBeauty k nákupu jakékoli služby ve spa a beauty salonu Sensualité Beauty.


Ošetření pleti proti stárnutí s radiofrekvenční špachtlí iBeauty (Anti-Ageing Activator) je inspirováno technikami estetické medicíny účinnými proti stárnutí a vráskám. Pozvedá pleť a zpevňuje její kontury již od prvního sezení. Budete překvapena jeho účinkem.

Jak radiofrekvenční špachtle funguje?

Vysokofrekvenční mikroproud zahřívá vlákna, díky čemuž se pleť regeneruje, načechrává a zpevňuje. Tripolární sonda špachtle zajišťuje kontrolu zahřívání a tedy dokonalou bezpečnost ošetření. K ošetření se používá přípravek I Plump, který zvyšuje aktivitu radiofrekvence, čímž zajišťuje skvěle tonizovanou pleť jako po liftingu. 

Velmi účinný kosmetický přístroj iBeauty je důmyslným řešením pro každou pleť.

Ošetření je zcela bezpečné, naprosto bezbolestné, šetrné a neinvazivní. Proto je vhodné i pro citlivou pleť.

Kosmetický přístroj iBeauty nabízí ještě více

Kosmetický přístroj iBeauty je prvním inteligentním přístrojem Thalgo se 3 vynikajícími technologiemi:

Ultrazvuková vibrace je novou generací bezpečné estetické kúry. Nízkofrekvenční ultrazvuk vibruje špachtlí a dosahuje tak hloubkové exfoliace, která účinně čistí a rozjasňuje pleť.

- Sekvenční ultrazvuk nabízí několik účinků včetně hydratace pleti. Vibrační vlny detoxikují a reaktivují buněčný metabolismus nebo zvyšují absorpci aktivních látek z produktů do pleti či stimulují buňky k vyšší regeneraci.

- Tripolární radiofrekvence je nejnovější technologií proti stárnutí pleti. Je přímo odvozená z estetické medicíny. Regeneruje a dodává pleti nadýchaný vzhled díky liftingu a zpevňuje.

Bezpečnost přístroje zajišťuje mimo jiné i důmyslné a jednoduché uživatelské prostředí a naprogramované postupy ošetření.

 

 Radka Taušová

Autor:

Email: radka.tausova@sensualite.cz
telefon: +420 731 194 309

Když jako náctiletá otevřela svůj první módní časopis, uchvátila ji „haute couture“ a pochopila význam vzhledu pro vyjádření osobnosti. Věří, že každá žena je krásná a správně zvolená kosmetika její krásu rozzáří. V našem týmu pracuje již od roku 2005.

Nevíte si rady s výběrem správného parfému?

Pomůžeme vám vybrat

Spustit průvodce

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.