Dejte svojí pleti v podzimním nečase to nejlepší s kosmeceutikou M-Ceutic. Regenerace pro problematickou i stárnoucí pleť.

V měsíci říjnu doporučujeme:

Kúru 4 kosmetických ošetření M-Ceutic z laboratoří Thalgo pro radikální obnovu pleti, proti stárnutí nebo pro problematickou a aknózní pleť. Poslední ošetření 30 minut je zdarma a my Vám v říjnu přidáme navíc dárek.

mCeutic kosmeceutika Thalgo pro problematickou pleťA v Sensualité Beauty Vám během října přidáme navíc set produktů pro domácí péči zdarma.

 

Co je kosmeceutika?

Kosmeceutika v sobě viditelně spojuje dva termíny: kosmetika a farmaceutika. Má tedy popisovat produkty, které jsou na pomezí mezi těmito obory.

Laboratoře Thalgo vyvinuli značku M-Ceutic s touto novou vizí dokonalosti. Její kosmeceutické produkty jsou mimořádně účinné proti stárnutí a na celkové zkrášlení pleti a regeneraci. Vyhlazují hrubý a nepravidelný mikropovrch a napravují tlustou texturu pleti. Vylaďují odstín pleti, rozšířené póry, akné a jizvičky po akné. Pleť je po ošetření sametová a rozjasněná.

Neinvazivní mezoterapieProdukty kosmeceutiky M-Ceutic obsahují komplex Mésolift Marin®, který zrychluje samonápravu pleti. Je zapouzdřen uvnitř jedinečných transportních Biosfér, které jej v cílové oblasti postupně uvolňují. Jedná se tedy o neinvazivní verzi mezoterapie, techniky injekční aplikace léčivého roztoku proti stárnutí. Bioregenerativní „roztok“ M-Ceutic kompenzuje nedostatky v pleťových nebo kožních tkáních tak, aby podpořil metabolismus pleťových buněk a zachoval mladistvý vzhled pleti.

Před zahájením péče provede kosmetická terapeutka diagnózu pleti a na jejím základě vybere nejvhodnější nápravné ošetření ve třech krocích.Radka Taušová

Autor:

Email: radka.tausova@sensualite.cz
telefon: +420 731 194 309

Když jako náctiletá otevřela svůj první módní časopis, uchvátila ji „haute couture“ a pochopila význam vzhledu pro vyjádření osobnosti. Věří, že každá žena je krásná a správně zvolená kosmetika její krásu rozzáří. V našem týmu pracuje již od roku 2005.

Nevíte si rady s výběrem správného parfému?

Pomůžeme vám vybrat

Spustit průvodce

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.