• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Pánský střih s barvením / melírováním a péčí a stylingem Kérastase

Pánský střih s barvením / melírováním a péčí a stylingem Kérastase středně dlouhé 120 minut

I muži někdy maskují šediny, zesvětlují a ztmavují vlasy. Kvalitní melír či barva vám ubere pár let. Zdraví vlasů podpoříme kosmetikou Kérastase.

KE0026ZKRM0000101I muži někdy maskují šediny, zesvětlují a ztmavují vlasy. Kvalitní melír či barva vám ubere pár let. Zdraví vlasů podpoříme kosmetikou Kérastase.
středně dlouhé 120 minut |Na objednávku
890 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: KE0026Z

I muži někdy maskují šediny, zesvětlují a ztmavují vlasy. Kvalitní melír či barva vám ubere pár let. Zdraví vlasů podpoříme kosmetikou Kérastase.

Naše kadeřnice vám navrhne důmyslný pánský střih a barvu či melír na míru. Ať už toužíte po změně nebo jen obnově vašeho klasického střihu, jsme tu, abychom podtrhli vaše charisma. Svěřte nám střih a barvu svých vlasů a dostanete navíc dokonalou péči pánské vlasové kosmetiky Kérastase Homme a L´Oréal.

Služba zahrnuje uvolňující mycí lázeň s masáží hlavy, kvalitní přípravnou péči, barvení či melírování, profesionální střih, finální úpravu a styling. Na přání upravíme obočí a odstraníme chloupky v uších a nose. Používáme špičkovou vlasovou kosmetiku Kérastase.

Luxusní vlasová kosmetika Kérastase Homme posiluje pánské vlasy. Obnovuje vzhled a pocit vitality nejen vlasů, ale také vlasové pokožky. Nabízí jedinečné kadeřnické produkty na míru všem typům vlasů. Obsahují účinné aktivní látky na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastVlasy
Druh ošetřeníKadeřnické služby
UrčeníMuži
ÚčinekStříh | Barvení
Značka / VýrobceL´Oréal | Kérastase