• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MASÁŽ Lymfatická

MASÁŽ Lymfatická 90 minut

Lymfodrenáž je nejlepší masáží na celulitidu. Navíc zmírňuje otoky nohou, zrychluje metabolismus, vyplavuje toxiny a zlepšuje imunitu.

M209F7A3000101Lymfodrenáž je nejlepší masáží na celulitidu. Navíc zmírňuje otoky nohou, zrychluje metabolismus, vyplavuje toxiny a zlepšuje imunitu.
90 minut |Na objednávku
1 200 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: M209

Lymfodrenáž je nejlepší masáží na celulitidu. Navíc zmírňuje otoky nohou, zrychluje metabolismus, vyplavuje toxiny a zlepšuje imunitu.

Masáž si můžete objednat i jako dárek formou dárkového poukazu. Spěcháte? Napište do poznámky v objednávce, že žádáte zaslání poukazu e-mailem. Pošleme vám ho hned, jakmile obdržíme platbu.
(Dárkové poukazy neposíláme na dobírku.)

Jemné a správně cílené tahy lymfatické masáže uvolňují lymfatické uzliny a cesty a zrychlují tak oběh lymfy. Redukují celulitidu, zlepšují obranyschopnost organismu a zpevňují pokožku. Při této hladivé technice si úžasně odpočinete. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme podstoupit kúru pravidelných masáží 1 - 2 x týdně. Ideální je absolvovat 10 návštěv a poté udržovat jednou masáží za měsíc.

Co je lymfatický systém?

Lymfatický systém je důležitý pro naši imunitu. Lymfa odvádí vodu, odpadní a toxické látky z těla a pomáhá tím odstraňovat celulitidu. Nesprávná funkce systému způsobí, že tyto látky zůstávají v tkáních. Tukové buňky se pak zvětšují a vytvářejí polštářky a pomerančovou kůži. Přetížení lymfatického systému snižuje odolnost vůči infekcím a další zátěži. Kromě snížené imunity se projevuje také zduřením uzlin nebo zvýšenou psychickou dráždivostí.

Pro koho je nebo není lymfatická masáž vhodná?

Je skvělou prevencí pro ty z Vás, kdo celý den postávají nebo už dokonce mívají oteklé nohy. Dále pro ty, kdo potřebují detoxikaci těla, snaží se zhubnout nebo zlepšit vzhled pomerančové kůže. Pomáhá při regeneraci po fyzické zátěži nebo k prevenci vzniku křečových žil, či po liposukci. Kontraindikací naopak jsou těžké srdeční vady, velmi vysoký krevní tlak, implantáty nebo těhotenství.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou péči.

 

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastCelé tělo
Potřebný čas k ošetření90 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníŽeny
ÚčinekDetoxikace | Masáž | Relaxace