• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MARIA GALLAND Kúra 4 ošetření těla proti celulitidě na nohy a hýždě

MARIA GALLAND Kúra 4 ošetření těla proti celulitidě na nohy a hýždě 45 minut

Zatočte s pomerančovou kůží na zadku, nohách i břiše! Kúra vysoce účinných kryodetoxikačních tělových rituálů vás připraví na plavkovou sezónu.

Maria Galland MG0014E5H2000101Zatočte s pomerančovou kůží na zadku, nohách i břiše! Kúra vysoce účinných kryodetoxikačních tělových rituálů vás připraví na plavkovou sezónu.
45 minut |Na objednávku
2 800 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: MG0014

Zatočte s pomerančovou kůží na zadku, nohách i břiše! Kúra vysoce účinných kryodetoxikačních tělových rituálů vás připraví na plavkovou sezónu.

Ošetření těla proti celulitidě využívá vysoce účinných tělových produktů Maria Galland. Díky poslednímu inovativnímu Fluidu proti celulitidě 419 s kryoterapeutickým účinkem bojuje s pomerančovou kůží ještě efektivněji, než kdy předtím. Je skvělou podporou vašeho zdravého životního stylu a pomůže vám připravit se na plavkovou sezónu. Toto ošetření pomůže minimalizovat výskyt celulitidy. Viditelně sjednotí pokožku, vyhladí a zpevní její strukturu.

Popis ošetření:
Ošetření proti celulitidě je inspirované kryoterapií a lékařskými metodami, které bojují proti malým tukovým polštářkům. Fluid proti celulitidě 419 s chladivými účinky stejně jako účinný zábal aplikuje kosmetická terapeutka cíleně na vaše problémové partie.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris nám již přes 50 let přináší harmonii vnitřní a vnější krásy. Produkty a ošetření jsou vyvíjeny ve spolupráci s největšími experty dermatologie. Úspěch této kosmetické značky je založen na letité tradici a umění inovace, které z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetik. Maria Galland nabízí širokou škálu specifických ošetření „šitých na míru“ s aktivními látkami tak, aby cíleně pečovala o individuální potřeby každé ženy.

Použití jednotlivých produktů u ošetření vždy určuje terapeut na základě aktuálního stavu pleti.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastStehna | Hýždě | Nohy
Potřebný čas k ošetření45 minut
Druh ošetřeníTělové ošetření
Věk25+ | 35+ | 45+
UrčeníŽeny
ÚčinekCelulitida | Zpevnění
Značka / VýrobceMaria Galland