• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MARIA GALLAND Konturovací štětec na tvářenku

MARIA GALLAND Konturovací štětec na tvářenku

Profesionální kosmetický štětec na tvářenku umožňuje díky speciálnímu šikmému tvaru štětin dokonalé stínování a tvarování kontur obličeje.

Maria Galland3416070016136MG3001613J2S2000101Profesionální kosmetický štětec na tvářenku umožňuje díky speciálnímu šikmému tvaru štětin dokonalé stínování a tvarování kontur obličeje.
|Skladem do 1 ks
899 Kč
Kód: MG3001613
EAN: 3416070016136
Objednám teď a zásilku obdržím
Osobně v Brně30.05.2022 9:37
DOPRAVA ZDARMA30.05.2022

Profesionální kosmetický štětec na tvářenku umožňuje díky speciálnímu šikmému tvaru štětin dokonalé stínování a tvarování kontur obličeje.

Speciální štětec na tvářenku Maria Galland byl vyroben v Německu z mimořádně kvalitních syntetických vláken. Umožní vám jednoduše a důmyslně zvýraznit barvu a tvar vašich tváří. Díky speciálnímu zešikmenému tvaru štětin a plnému objemu je aplikace velmi přesná a umožňuje i to nejjemnější stínování. Dokonale sedí do kazety s tvářenkou Maria Galland. Můžete jím aplikovat jak matnou, tak lesklou texturu najednou a vytvořit tak snadno perfektní konturu. V ruce je příjemně lehký. Rukojeť je vyrobena ze dřeva a barvena matnou černou.

Dekorativní kosmetika Maria Galland odevzdá krásu do vašich rukou. Výjimečné osobnosti potřebují výjimečnou značku. Zdůrazněte to, čeho si na sobě nejvíce ceníte. Mimořádné produkty založené na aktivních látkách pleťové kosmetiky podtrhnou krásu vaší osobnosti a dají vám jedinečný výraz. Vybírejte z palety rafinovaných barev pro každou ženu.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastObličej
KonzistenceŠtětec
UrčeníŽeny
Značka / VýrobceMaria Galland

Související produkty