https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=6Q52000101MARIA GALLAND D-410 Exfoliační tampónky s kyselinou glykolovou Soin Dermatologique KAB

MARIA GALLAND D-410 Exfoliační tampónky s kyselinou glykolovou Soin Dermatologique KAB

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
25.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
25.8.2017
PPLod 80 Kč
25.8.2017
Osobně v Brně
24.8.2017 9:18
Kód MGK3001207
EAN 3416070012077

Intenzivní polštářky s AHA kyselinou přináší dokonalý peeling nečisté, mastné a aknozní pleti. Vyhlazuje a stahuje póry. Objevte ten neobyčejný jas.

Exfoliační tamponky Soin Dermatologique (Glycolic Acid Cleaning Pads) přináší dva benefity: rychlý a účinný peeling a tonizace v jednom. Hodí se především na zkrášlení pleti nečisté, mastné a aknozní nebo pro vyrovnání odstínu pleti s nežádoucí pigmentací. Nedoporučujeme na pleť suchou a citlivou. V případě nejasností se obraťte na profesionály v salonu Sensualité Beauty.

Exfoliační tamponky obsahují komplex Anti-Pollution (APC), který chrání proti nežádoucím vlivům ze znečištěného životního prostředí. Dále kyselinu glykolovou (AHA), která provádí precizní exfoliaci, vyhlazuje a rozjasňuje pleť. Extrakt z buněk rajčatových listů chrání proti nežádoucím vlivům z životního prostředí. Stimuluje produkci kolagenu a zvyšuje buněčnou aktivitu. Kyselina salicyová vyhlazuje a pročišťuje pleť a zmenšuje velikost pórů.

Použití: používejte napuštěné polštářky na očištěnou pleť. Jemně potřete celou pleť a vyhněte se oblasti očí. Vyhněte se slunečnímu i umělému UV záření.

Soin Dermatologique značky Maria Galland je vysoce účinná a luxusní řada pleťové kosmetiky pro navrácení rovnováhy problémové pleti. Je začátkem návratu ke krásné pleti. Nabízí řešení pro čtyři typy pleťových problémů:
- ozdravuje pleť nečistou, mastnou a aknozní
- rozzáří pleť s nežádoucí pigmentací a nevyrovnaným tónem
- zklidní podřážděnou a zarudlou pleť
- napraví velmi suchou, šupinatou a podrážděnou pleť

V srdci každého produktu leží vědecká receptura. Pečující produkty řady obsahují Anti-Pollution Complex (APC), který chrání pleť před znečištěním z životního prostředí. Komplex proniká do pleti, osvobozuje ji od škodlivin a dlouhodobě chrání. Zlepšuje zásobování kyslíkem a stimuluje přirozené procesy pleti. Ingredience byly pečlivě vybrány, aby splňovaly specifické podmínky různých typů pleti a zároveň pečovaly o jejich individuální potřeby. Komplex obsahuje mezi jinými také extrakt z kmenových buněk rajčatových listů a vitamín B3, extrakt ze semínek křene a z potočnice, CM-glukan a kvasnicový extrakt. Neobsahuje parabeny, parafíny a barviva. Svojí čistotou a kvalitou splňuje vysoké standardy kosmetické značky Maria Galland.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.
 

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout