https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=5161000101MARIA GALLAND 98 Intenzivní hydratační pleťové sérum KAB

MARIA GALLAND 98 Intenzivní hydratační pleťové sérum KAB

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
21.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
21.8.2017
PPLod 80 Kč
21.8.2017
Osobně v Brně
21.8.2017 9:26
Kód MGK970527
EAN 3416079705277

Koncentrovaná vláha v podobě pleťového séra napojí i tu nejvyprahlejší pleť. Maximálně intenzivní hydratace!

Intenzivní hydratační pleťové sérum (Intense Action Hydrating Serum) posiluje všechny typy pleti včetně těch velmi dehydratovaných. Obsahuje kombinaci aktivních látek, které napravují a aktivují pleť. Poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci a pocit svěžesti. Vaše pleť bude hladká a příjemná na dotek. Pocity pnutí zmizí a váš mladistvý vzhled bude zachován. Má konzistenci jemně parfémovaného gelu.

Hydratační sérum s intenzivním účinkem 98 Maria Galland obsahuje Glycengene® 5 % pro okamžitou hydrataci. Glycengene Thalaspheres® 5 % zajistí intenzivní a dlouhotrvající hydrataci. Komplex filmogenických činitelů působí na zjemnění pleti. Vitamíny A a E bojují proti volným radikálům a podporují obnovu buněk.

Použití: aplikujte ráno nebo večer na perfektně očištěnou pleť. Vmasírujte několik kapek na obličej a krk. Poté naneste vhodný pleťový krém.

Hydratační řada Maria Galland poskytne dostatečnou hydrataci jakékoli pleti. Hydratace je základem péče o pleť! Dehydratace se netýká jen suché, ale i ostatních typů pleti. Ovlivňuje ji také roční období, zdravotní stav či stav vaší mysli. Každý produkt značky Maria Galland má svoji vlastní mysl. Je jen na vás rozhodnout se který si vyberete. Tato kosmetická péče nabízí široký sortiment špičkových produktů a aktivních látek tak, aby naplnila individuální potřeby každé zákaznice. Pěstujte svůj osobní pohled!

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout