https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=1182000101MARIA GALLAND 96A Hydratační intenzivní pleťový krém PLUS KAB

MARIA GALLAND 96A Hydratační intenzivní pleťový krém PLUS KAB

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
18.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
18.8.2017
PPLod 80 Kč
18.8.2017
Osobně v Brně
17.8.2017 9:15
Kód MGK3001160
EAN 3416070011605

Dopřejte si extra porci hydratace pro vyprahlou mastnou a smíšenou pleť. Lehká péče vyvažuje dehydrataci vaší pleti dnem i nocí.

Intenzivní hydratační krém PLUS byl vytvořen speciálně pro mastnou a smíšenou pleť postiženou dehydratací nebo náchylnou na vysychání ( Intensive Hydra Cream PLUS 96A). Účinná kosmetika pro hloubkovou denní i noční hydrataci. Díky svým účinným aktivním látkám dodává a váže vodu. Kontroluje rovnováhu hydratace a vyvažuje dehydrataci zapříčiněnou negativním stresem nebo změnami teplot. Vyhlazuje pleť a regeneruje. Má hedvábnou a lehkou konzistenci s jemnou parfemací.

Intenzivní hydratační krém PLUS 96A Maria Galland obsahuje semínka tamarindu bohaté na přírodní polysacharidy. Ty jsou identické s polysacharidy obsaženými v pleti, a proto se perfektně přizpůsobí. Dokonale hydratují. Vitamín F (esenciální mastné kyseliny) působí proti vysušování pleti a vylepšuje její buněčnou strukturu.

Použití: aplikujte ráno a večer na perfektně očištěnou pleť obličeje a krku.

Hydratační řada Maria Galland poskytne dostatečnou hydrataci jakékoli pleti. Hydratace je základem péče o pleť! Dehydratace se netýká jen suché, ale i ostatních typů pleti. Ovlivňuje ji také roční období, zdravotní stav či stav vaší mysli. Každý produkt značky Maria Galland má svoji vlastní mysl. Je jen na vás rozhodnout se který si vyberete. Tato kosmetická péče nabízí široký sortiment špičkových produktů a aktivních látek tak, aby naplnila individuální potřeby každé zákaznice. Pěstujte svůj osobní pohled!

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout