https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=7161000101MARIA GALLAND 94 Aktivní pleťový koncentrát s omega 3 a 6 na zralou pleť KAB

MARIA GALLAND 94 Aktivní pleťový koncentrát s omega 3 a 6 na zralou pleť KAB

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
18.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
18.8.2017
PPLod 80 Kč
18.8.2017
Osobně v Brně
17.8.2017 9:17
Kód MGK970417
EAN 3416079704171

Extra aktivní elixír proti stárnutí obnovuje mládí, energii a sílu unavené a suché pleti. Obnovuje strukturu vaší pleti opravdu do hloubky.

Speciální pleťový koncentrát s omega (Extra Active 3.6 Omega Complex) regeneruje a rozjasňuje suchou a unavenou pleť bez života. Obnoví její mladost, energii a sílu. Dodá struktuře vaší pleti pružnost. Je optimální ochranou proti předčasnému stárnutí pleti. Během 10 denní kúry se vaše pleť zcela změní. Bude viditelně jasnější, zářivější a pevnější. Je skutečným „boosterem“ pro obnovu všech základních funkcí pleti. Má konzistenci suchého oleje pro hedvábný pocit.

Speciální aktivní komplex s omega 3 a 6 94 Maria Galland obsahuje bio-lipidový komplex mořského původu a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin omega 3 a 6, které obnovují strukturu pleti do hloubky a posilují metabolismus buněk. Retinol palmitate, vitamín E a tocopherol nicotinate silně působí proti volným radikálům a intenzivně regenerují.

Použití: vmasírujte 4 - 5 kapek ráno a/nebo večer před použitím vhodného krému.

Kosmetika Maria Galland pro zralou pleť nabízí účinné omlazující krémy, séra, masky a kúry. Vyberte si dle individuálních požadavků pleti vašeho typu. Nechejte se okouzlit jejich účinky. Přinesou vaší pleti komfort a harmonizují vaši vnitřní a vnější krásu. Maria Galland nabízí široký sortiment špičkových produktů a aktivních látek tak, aby naplnila individuální potřeby každé zákaznice. Maria Galland je prostorem, kde má krása svou identitu.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout