https://www.sensualite.cz/userdata/images/blank.jpgMARIA GALLAND 721 Maska pro osvěžení a komfort zralé pleti Activ´Age KAB

MARIA GALLAND 721 Maska pro osvěžení a komfort zralé pleti Activ´Age KAB

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
18.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
18.8.2017
PPLod 80 Kč
18.8.2017
Osobně v Brně
17.8.2017 9:28
Kód MGK3001359
EAN 3416070013593

Řekněte ano životu i vašemu věku s intenzivní maskou proti stárnutí pro zralé ženy od 50 let. Přináší pleti osvěžení a komfort. Věřte profesionálům.

Pleťová maska Activ´Age Freshness & Comfort Mask symbolizuje pozitivní přístup ke stárnutí, který je základem vaší krásy. Maže znaky stárnutí a změny způsobené znečištěným životním prostředím. Má osvěžující a vyživující texturu.

Řada kosmetiky proti stárnutí Activ´Age Maria Galland pomůže aktivovat krásu zralých žen od 50 let. Zralá pleť má vyšší nároky. Změny v hormonální rovnováze mohou vyústit ve ztenčení pleti, snížení schopnosti udržet hydrataci. Struktura kolagenu se více láme, což způsobuje vrásky a slabou soudržnost vláken. Trpí nedostatkem hustoty a jasu. Potřebuje dodat svěžest a příjemný pocit.

Maska na zralou pleť Activ´Age obsahuje kmenové buňky z maliníku, které podporují buněčnou vitalitu a okamžitě zklidňují. Kmenové buňky z fazole podporují vstřebávání kyslíku do fibroblastů a poskytují energii. Kmenové buňky z rajčatového listu společně s vitamínem B3 působí jako vysoce účinný komplex k ochraně před znečištěním, stárnutím pleti způsobeným slunečními paprsky a před oxidativním poškozením. Peptidy z listu artičoku stimulují buněčnou obnovu a posilují epidermis.

Použití: Aplikujte tenkou vrstvu 1 - 2 x týdně a ponechte působit 5 minut. Vmasírujte zbytky masky nebo je odstraňte kosmetickým ubrouskem.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout