https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=KK72000101MARIA GALLAND 412 Zjemňující tělový peeling KAB

MARIA GALLAND 412 Zjemňující tělový peeling KAB

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
21.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
21.8.2017
PPLod 80 Kč
21.8.2017
Osobně v Brně
21.8.2017 9:59
Kód MGK3000524
EAN 3416070005246

Jemný pěnový peeling se na těle něžně rozplyne. Zažijte pocit sametově hebké pleti a doplňte jím svoji zeštíhlující kúru.

Exfoliátor (Smoothing Body Scrub) s krémovou pěnou má květinově-ovocnou vůni. Velmi jemné částečky šetrně odstraňují odumřelé buňky. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější. Obnovuje povrch pokožky, zvyšuje její elasticitu a pevnost tkáně. Podporuje odvodnění a eliminaci toxinů. Vyživuje, regeneruje, vyhlazuje a sjednocuje pleť. Je ideálním doplňkem zeštíhlujících a zpevňujících přípravků, protože optimálně připraví pokožku pro příjem aktivních látek z péče. Opravdový smyslový požitek!

Zjemňující tělový peeling 412 Maria Galland obsahuje výtažek ze samphiru, který podporuje obnovu buněk, zvyšuje cirkulaci, pomáhá eliminovat toxiny, chrání pleť a udržuje její mladistvost. Dále obsahuje slunečnicový olej pro své silné výživné vlastnosti.

Použití: používejte 2 – 3 x týdně místo běžného sprchového gelu. Masírujte krouživými pohyby směrem vzhůru pro podporu odvodnění a detoxikace.

S tělovou péčí Maria Galland si vychutnáte ty nejkrásnější okamžiky všemi svými smysly. Vaše tělo a mysl budou v harmonii. Protože krása je osobní a celistvý pocit. Prožijete okamžik dokonalosti. Dokonalosti se všemi rohy, hranami a křivkami, které jsou naší součástí. To je ten důvod, proč Maria Galland vyvinula řadu pro péči o tělo, která bude ideálním doplňkem vašeho každodenního rituálu. Rozmazlujte své tělo od hlavy až k patě. Vyzkoušejte stimulující tělovou péči pro každý den.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout