https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=KTU1000101MARIA GALLAND 410 Modelační tělový krém

MARIA GALLAND 410 Modelační tělový krém 275 ml

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
22.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
22.8.2017
PPLod 80 Kč
22.8.2017
Osobně v Brně
21.8.2017 13:59
Kód MGK3000908
EAN 3416070009084

Třešnička na dortu pro vaši siluetu. Půvabný tělový krém vám pomůže vytvarovat a zeštíhlit problematické partie. Odvodňuje a detoxikuje pokožku.

Luxusní bohatý tělový krém Body Shaping Cream je určen všem ženám, které chtějí modelovat svoje tělo. Bambucké, mangové a kakaové máslo budou hýčkat vaši pokožku svojí bohatou péčí. Exkluzivní zeštíhlující komplex pomáhá harmonizovat postavu. Modelační krém postavu tvaruje, odvodňuje, detoxikuje a vyživuje. Zvyšuje elasticitu pokožky a zpevňuje kožní tkáň. Zlepšuje buněčný metabolismus. Vaše pokožka bude regenerovaná a viditelně sjednocená.

Modelační tělový krém 410 Maria Galland obsahuje zeštíhlující komplex pro tvarování postavy. Derivát z kofeinu a hořkého pomeranče odvodňují. Komplex ze 4 rostlin působí protizánětlivě a tvaruje postavu. Mango, kakao a bambucké máslo doplňují lipidy, vyživují a chrání. Olej ze sladké mandle zklidňuje a vyživuje pleť.

Použití: naneste ráno a /nebo večer na celé tělo masážními tahy. Věnujte pozornost problémovým partiím.


S tělovou péčí Maria Galland si vychutnáte ty nejkrásnější okamžiky všemi svými smysly. Vaše tělo a mysl budou v harmonii. Protože krása je osobní a celistvý pocit. Prožijete okamžik dokonalosti. Dokonalosti se všemi rohy, hranami a křivkami, které jsou naší součástí. To je ten důvod, proč Maria Galland vyvinula řadu pro péči o tělo, která bude ideálním doplňkem vašeho každodenního rituálu. Rozmazlujte své tělo od hlavy až k patě. Vyzkoušejte stimulující tělovou péči pro každý den.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.
Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout