https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=8N91000101MARIA GALLAND 3M Peptidová pleťová maska Mille

MARIA GALLAND 3M Peptidová pleťová maska Mille

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
22.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
22.8.2017
PPLod 80 Kč
22.8.2017
Osobně v Brně
21.8.2017 14:17
Kód MGK3000387
EAN 8595605909527

Pleťová maska s peptidy vypíná zralou pleť podobně jako botox. Intenzivně vyhlazuje vrásky a regeneruje.

Speciální peptidová maska Mille 3M (Perfect Peptide Mask MILLE) s účinkem "jako po botoxu" je určena všem typům pleti včetně nejcitlivější. Aktivní látky působí vrásky, které jsou viditelně vyhlazeny. Zjemňuje, zpevňuje a regeneruje pleť. Intenzivně hydratuje a zklidňuje pleť.

Použití: dle manuálu k ošetření.

Prvotřídní kosmetická řada Mille je ztělesněním know-how značky Maria Galland. Jedná se o komplexní řadu proti stárnutí, která řeší šest problémů spojených se stárnutím pleti: vypnutí, zpevnění, péči proti vráskám, regeneraci, revitalizaci a hydrataci. Kosmetické přípravky řady Mille obsahují cenné aktivní látky. Mají luxusní textury a jedinečné výsledky. Řada je určena nejnáročnějším ženám od 40 let. Přípravky obsahují exkluzivní komplex TOP•C™, který prokazatelně redukuje vrásky a zpevňuje pleť. Dále obsahuje bílé lanýže, 24 karátové zlato, peptidy proti stárnutí a oceněný buněčný aktivátor.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout